Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mért kérdezik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mért kérdezik egy pasitól, hogy van-e barátnője, meg, hogy ki tetszik neki? (őszinte választ kérek! )

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
mert tudni akarják?
2011. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mit?
2011. júl. 6. 23:34
 3/8 A kérdező kommentje:

Akarom mondani ilyenkor mi a hátsó szándék?


legyen pletykálni valamiről.

2011. júl. 6. 23:35
 4/8 anonim válasza:
Hát az attól függ lehet bejön neki a srác és így akarja megtudni h ez kölcsönös v sem
2011. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én 2 dologért kérdezném meg.

1., a fiú az ismerősöm, nincs semmi hátsó szándék, csak egyszerűen érdekel, addig is van beszédtéma, és feldobja az egómat ha azt mondja én tetszem neki, vagy én is.

2., tetszik a srác, meg akarok bizonyosodni róla hogy nincs senkije, és hátha én tetszem neki, vagy pedig ha azt mondja éppen nem tetszik neki senki, akkor is lehet esélyem

2011. júl. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mindenesetre, pont amiatt, amit itt a csaj ír előttem, sose mondd azt, hogy nicns barátnőd. akkor kapásból leírnak, hogy biztos valami gáz van veled. sokkal nagyobb kihívás ha azt mondod h van
2011. júl. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szituáció függő, az én exem valahányszor is beszéltünk mindig rákérdezett, pedig van barátja.. Szóval szerinted ő miért kérdezi? :) Tudnék sorolni eshetőségeket, de kímélem magam bármiféle belemagyarázástól is.
2011. júl. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1) pletykálni akarunk valamiről

2) csak úgy, mert ismeredünk/jóban vagyunk

3) mert bejon a srác és tudni akarom az esélyeim.. és hülyeség amit egy előző írt, hogy ne mondd h nincs barátnőd. mondd meg, ha nincs! én ha valakiről tudom hogy foglalt, próbálok lemondani róla..

2011. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!