Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A magyaros típusú lányok...

A magyaros típusú lányok miért nem szeretik az északi típusú srácokat?

Figyelt kérdés
Magyaros tehát barna haj, barna szem, kerek arc, alacsony lányokat szeretem, de ők engem nem. :| Lehet azért mert a többségüknek nem jön be az északi típus? (szőke, kék szem)
2014. szept. 13. 13:16
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Északi típus?A kedvencem,imádom a szőke hajú kék szemű pasikat :DD Ovis korom óta..belém van kódolva :)
2014. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Oké, vállalom. Te meg akkor pacalpofa!

*nyelvet ölt és elszalad*

2014. szept. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
11# rádírhatok drága? *-*
2014. szept. 13. 13:36
 14/24 anonim ***** válasza:

Egyébként most eszembe jutott a megoldás: A barna hajú lányok ugyanazt gondolják a szőke fiúkról, mint amit te gondolsz a szőke lányokról.


Végül is én is barna vagyok barna szemekkel, és én is a barna hajú, barna szeműeket preferálom, úgyhogy lehet, hogy tanulmányt kellene ebből írnod. Igaz, én nem hányok a szőke fiúktól, de tény, hogy ha Legolas elém teleportálná magát, valószínűleg kikerülném egy "gyere nekem, ez az" féle morgással.

2014. szept. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Tőlem is megkérdezhetted volna, rám írhatsz-e.
2014. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ez egy szarfej. Mi az, hogy kutyanő, te nyomorék? Minden nővel így beszélsz? Ezért nincs náluk sikered. Remélem, hogy egyedül, magányosan fogsz megrohadni. Egy értelmes nő sem kezd ilyen érzelmi és mentális retardációval küzdő nyomorékokkal. Most nekem is írj privit ahol megmondod a frankót. Marhára nem érdekel :D
2014. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
csak azzal beszélek így aki megérdemli **-** te kotonszökevény :DDD
2014. szept. 13. 13:41
 18/24 anonim ***** válasza:
És még beképzelt is. A különbség kettőnk között, hogy nekem van egy normális barátnőm, neked meg nincs, ehelyett itt vergődsz. Maradj csak a magas lovadon, és okold a csajokat a saját sikertelenséged miatt :-)
2014. szept. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
és most kivered magadnak? :D
2014. szept. 13. 13:43
 20/24 A kérdező kommentje:
mert tulajdonképpen 1 retardált vagy :D
2014. szept. 13. 13:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!