Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én látom úgy, hogy ez a...

Csak én látom úgy, hogy ez a pasi csak meg akar döngetni és semmi komolyat nem akar?

Figyelt kérdés

Egy napja ismerjük egymást, de már olyan szöveggel jön nekem, hogy tudja, hogy nem vagyok fullos csaj, de valami nagyon megfogta bennem és akar, és megőrül értem és soha nem volt még lánnyal úgy mint velem stb... meg a szokásos ilyen szép duma.

Nekem ez elég gyanús. Vagy csak nekem tűnik úgy?



2014. szept. 12. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
várd ki a végét, ne gondolj elsőre rosszra főleg ha még nem is ismered vagy kb. csak 1 napja
2014. szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is
2014. szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, csak volt már ilyennel dolgom és az is csak szédítés volt.
2014. szept. 12. 15:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"hogy tudja, hogy nem vagyok fullos csaj, de valami nagyon megfogta bennem "


háááát ez nem éppen szép duma ha engem kérdezel, de ha neked megfelel...


Igen, szexelni akar veled. Az én kérdésem: TE mit akarsz? Akarsz szexelni vele? (ha igen ne kombinálj hanem hajrá, ha meg nem akkor kosár. A fontos kérdés az, hogy TE mit akarsz)

2014. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok 10/10, szóval nem volt hiszti :D
2014. szept. 12. 15:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam már ennél az elég lekezelő első mondatnál bukna a mutatvány.Ha tetszenél neki,akkor a szemében úgy lennél fullos,ahogy vagy.Ha érdekelnéd,először meg akarna ismerni.Szóval szerintem jól érzékeled a dolgot.Én a helyedben hagynám pedálozni,hogy fény derüljön rá,mit is akar valójában.Közben persze nem venném komolyan.
2014. szept. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%

meg fogod tudni

ha vársz egy id-

eig, ha kibír kb.

1 hónapot, akkor

komolyan gondolja

meg am se kell rög-

tön oda dobnod mag-

ad

2014. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#5


Hááát nem tudom, értsd jól: A tartásodat nem akkor veszted el ha tudod mit csinálsz és ha éppen neked is szexre van szükséged lefekszel egy pasival.

Hanem akkor ha eltűrsz olyan szöveget, hogy tudja, hogy nem vagy fullos csaj.


Nem azért, de ha lefekszem egy nővel annak azért k. legyek már jópasi nem? Ez a "végülis veled is d*ghatok" szintű hozzáállás eléggé megalázó, hogy férfiként is azt mondjam, hogy "akkor b... magadban!"

De ez az én véleményem.

2014. szept. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2014. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Ostoba vagy. És ezt ő is tudja.
2014. szept. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!