Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért furcsa néha velem a...

Miért furcsa néha velem a lány, aki visszautasitott?

Figyelt kérdés

Nos, volt egy lány, visszautasitott.

De nem akárhogy, amikor eléálltam, elérzékenyült, majdnem sirt. Kamuindoka volt (most olyanom van, hogy senkit nem akarok), de mikor kifejezetten kértem, hogy mondja ki, öljük meg a reményt: nem akarta kimondani, "a remény hal meg utoljára".

Egyáltalán nem távolodik el tőlem, sőt egyik buliban hozzámbújt. Vagy nemis fogja fel, mi történt, vagy "talonban" tart. Egyszer utcán összefutottunk véletlenül: megijedt, riadt volt, megszeppent kicsit könnyes szemekkel. Máskor buliban néha (nem mindig) hasonló: kicsit lelassul, megszeppen, lágyabb lesz a hangja velem.


2014. szept. 12. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azt mond meg, hogy ez téged miért érdekel.

Elutasító volt, egyértelműen, teszi az agyát néha, hogy azért kéznél legyél, ha esetleg, de ennyi. Az ilyenekkel érdemes vigyázni, tipikusan azok viselkednek így, akik az első adandó alkalommal lelépnek(de egyedül lenni nem szeretnének - vagy csak élvezik a figyelmet). Senkit nem hallottam még kimondottan jól kijönni egy ilyen helyzetből.

2014. szept. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kis bunkó a csaj.
2014. szept. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdzed meg tőle?
2014. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megpróbáltam, mondtam neki, hogy miért nem tudott egyértelműen elküldeni - ismét sűrű pislogás lett az eredmény
2014. szept. 13. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!