Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejövök neki? néz engem, de...

Bejövök neki? néz engem, de nem jelöl vissza! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokszor néz még messziről is sokszor összeakadt már a szemünk,de még nel beszéltem vele,szerintem tudja hogy bejön nekem mert barinőm tud errő és hangosan kiáltotta a nevét és hogy jön,de viszont bejelöltem facen 1 hete és nem jelölt vissza márpedig biztos hogy minden ember megnézi legalább egy nap a héten,lehet hogy ezzel akarta jelezni higy nem jövök be neki??nem tudom!segítsetek mit csinaljak hagyam francba??
2014. szept. 9. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Decukii :)
2014. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez olyasmi, mint ami velem is történt csak régebben


volt egy csaj gyakran nézett engem először utcán fordult hára és rám mosolygott, először ekkor vettem észre, aztán megint mentem suliba haveromaml a barátnője meglátott és ordított a barátnőjének, hgy jön! aztán suliban is volt pár fura dolog, de én ronda srácnak számítok a lányok szemében, nyílván érhető, ha sosem kezdeményeztem a csajnál, azóta sem tudom, hogy tényleg bejöttem-e neki vagy csak téves riasztás volt az egész

2014. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De mit csináljak mivan?
2014. szept. 9. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!