Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megvárjam míg magától rájön?

Megvárjam míg magától rájön?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik,de még nem sokat beszélgettünk mert neki a barátnőm netszik és inkább hanyagolom a srácot. A lényeg h a barátőm tulajdonképpen egy ri*nc (és erre 2 napja jöttem rá xD). Azt hallota h a srác kavar valaki mással is,és ahelyett h megkérdezte volna tőle h akkor most mi is a helyzet...inkább lehívotz egy másik pasit. Aztán tisztázták h senkivel nem kavar a srác,és elvileg "rendezte sorait". Csak az a baj h még így is több pasival tart "intimebb" kapcsolatot...igaz h csak viberen beszélget velük...de ha az egyikkel nem jön össze,jön a kövi. Ezt mondta nekem "Válogathatok a pasik közül" meg h "Konkrétan pasiróll-pasira járok" ...jaaa és a kedvencem: "Én szórakozok a fiúkkal,nem ők velem ;)"

Megvárjam míg errr rájön srác is vagy segítsek benne?



2014. szept. 7. 07:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akinek ilyen barátai vannak mint te, és mint neked, annak nem is kell ellenség:DD Azt csinálsz amit akarsz. Ezt a pasit te nem fogod tudni hosszútávon megtartani, mert nem kellesz neki De tényleg. Ennél,nálatok az ilyen társaságnál az egyedüllét egy felüdülés.
2014. szept. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Összeveszte vele,mert megmondtam h ezt így rohadtul nem kéne. Erre azt válaszolta h ő csak azt használja amit az élettől kapott xD kezdem érteni h miért nem jöttem ki vele évekig xDD
2014. szept. 7. 07:40
 3/12 A kérdező kommentje:
De a srácról már letettem ><
2014. szept. 7. 07:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem Te tehetsz róla! szerintem távolodj el a csajtol, lesznek normális barátnöid és lesz olyan fiu akinek Te kellesz. R*banc alias használt zsebkendö. Ki akarja kifujni az orrát egy más által használt zsepibe?! senki...évek mulva ezekböl a lányokbol nem lesz senki, neked meg lesz állásod, jó pasid aki szeret meg megbecsül!! am a lényeg...ne mondd meg a srácnak...rájön magátol az igazságra. Ha még r*bancosan is kell neki a baratnöd, hagyd rá, és tudd hogy ezt nem Te érdemelted volna, mert ha össze is jöttetek volna, megcsalt volna egy kis csitrivel :DDD
2014. szept. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4

Köszi hogy írtál :)

2014. szept. 7. 10:27
 6/12 anonim válasza:
ne add fel,szerintem ha még tetszik gyere össze a fiuval:)
2014. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy néz ki hogy bár komoly kapcsolatot szeretne...a könnyűvérű lányok jönnek be neki. Vagy lehet hogy csam azért mondta hogy komoly kapcsolatot akar mert így nem az látszik hogy csak rövid ideig kell neki egy csaj...fura ez az egész
2014. szept. 7. 21:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen negatív véleményed van a barátnődről, miért barátkozol vele?? A többi kérdés lényegtelen.
2014. szept. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Majdnem egy évig nem beszéltem vele. De kb egy hónapja adtam neki egy esélyt hátha megváltozott....hár kicsit sem,sőt ha lehet még rosszabb lett. Úgyhogy hagyom az egészet a francba.
2014. szept. 8. 11:24
 10/12 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? te a barátnőd és az a srác?
2014. szept. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!