Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert van az, hogy mire en is...

Miert van az, hogy mire en is megkedveltem a sracot, kimutattam, hogy tetszik, addigra o lazabra vette, elotte meg odavolt? Most is kedves, de megis mas. Olykor olyan, mint aki bekepzelt, elvan telve picit szallva magatol, maskor szereny.

Figyelt kérdés
Most hogyan viselkedjek en vele? Foleg, mikor jatssza az agyat...
2014. szept. 6. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, h ő is ezt gondolta rólad az elején.
2014. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom ha kimutatta az elején, te meg nem reagáltál rá, utána inkább barátira vette, mivel közömbösnek gondolt.
2014. szept. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jó, ha közeledik, nem jó, ha barátnak néz... Mégis miért ilyen sok csaj?
2014. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugyanez volt velemis.. csak en bi vagyok, es egy lannyal, az elejen o volt oda aztan mikor en.. akkor kozombosse valt.. nagyon idegesito de mar annyit veszekedtunk h nem is beszelunk, o is nagyon bekepzelt flegma.. de megis kedves csak mikor vagta mar h enis oda vagyok tole akkor kezdte el jatszani az agyat. Szerintem ez ferfinel es nonel is ugyanolyan, van aki azert viselkedik igy mert jot tesz az egojanak ha epiti, hogy barkit megkap ezzel is amolyan celnak veszi a noket..(mas temaban-ferfiakat) Van aki viszont csak nemlat az egojatol es fel se fogja h ilyen viselkedessel mit okoz benned, vagy h mindent elronthat. Te tudhatod jobban o melyik kategoriaba tartozik. Szerintem annyit adj amennyit o, semmivel se tobbet! Majd eszreveszi akkor magat.
2017. márc. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!