Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, titeket zavarna az,...

Lányok, titeket zavarna az, ha egy feltűnő szemproblémával rendelkező fiú próbálna meg ismerkedni veletek?

Figyelt kérdés
Ha normális, humoros az illető, akkor adnátok esélyt neki?

2014. szept. 5. 22:08
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
van szemüvegem
2014. szept. 5. 23:20
 12/20 anonim ***** válasza:
Gondolom arra gondolt, hogy napszemuveget viselj ismerkedeskor, hogy ne latszodjon.
2014. szept. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
És ha este van vagy ha nem a szabadban vagyok? Egyébként, ha bemegyünk egy épületbe, máris le kell venni a napszemüveget és vége a nagy álcának.
2014. szept. 5. 23:50
 14/20 anonim ***** válasza:
Én nem is mondtam azt :D csak érthetővé tettem az előttem szóló sorait :) én még mindig az a "hagyjátok, hogy a dolgok a maguk rendjén menjenek" elméleten vagyok, találsz majd, ne add fel! ;) :DD
2014. szept. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kicsit sajnáltathatod magad a csajok előtt, akkor nem ugy állnak hozzá h jézus most veszem észre milyen a szeme hanem hogy szegéény srác... Annyira sajnálom. Egyik haverom akinek 15 éves korára még nem nőttek ki rendesen a fogai (pl az első kettő nincs meg neki) általában olyan benyomást tesz az emberekre hogy kis öt évesnek néz ki, de ha elmondja h ez genetkailag ilyen és igy született megsajnálják, és elfogadják :) Problem solved!
2014. szept. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
És ha én nem sajnáltatni akarom magam, hanem hogy a lány vonzódjon hozzám? Vagy erről tegyek is le ilyen külsővel?
2014. szept. 6. 16:56
 17/20 anonim válasza:
Én másfél évig jártam egy sráccal,de kb 1 hónap után tudtam meg h az egyik szemére vak..nem volt feltűnő mert nagyon szép kék szemei voltak és normàlisan vezetett de mikor mentünk valahova megkérdezte merre kell menni èn meg pont ettem és mutattam az utat,de nem látott oldalra..Na akkor jöttem rá de ugyanúgy néztem rá utánna is,mint előtte :-) Tudtam h volt "szembalesete"mert a jobb szeme alatt,oldalán heges volt az arca..De egyáltalán nem zavart..Na jó ez most hülyén fog hangzani,de vakrandi volt mert nem tudtuk h néz ki a másik csak netes leírás alapján..
2014. szept. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17-es: a te eseted teljesen más, mivel nem volt szemmel látható jele a betegségnek/problémának. A kérdező egyik szeme viszont ronda. Kövezzetek meg érte, de engem zavarna, mert nekem az egyik legfontosabb testrész a szem, mindig azt nézem először.
2014. szept. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az u utolsó válaszoló válaszát, mert emiatt tettem fel a kérdést, hogy ha valakinek nem szép a szeme, az mennyire tud visszataszító lenni? Tudnátok vonzódni egy ilyen emberhez?
2014. szept. 7. 17:45
 20/20 anonim ***** válasza:

Én azt tudom mondani, hogy nem ez a döntő, de nyilván számít. Ha adott egy olyan ember, aki belsőre tökéletes számomra és külsőre is vonzónak találom, akkor nem fog érdekelni az, hogy az egyik szeme beteg. Viszont, ha a személyisége, vagy egyébként a külseje nem megnyerő, akkor nyilván rontja az összképet a beteg szem is.


Szerintem az a lényeg, hogy hozd ki magadból a maximumot. Láttam én már testi "hibás" embert boldog párkapcsolatban :)

2014. szept. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!