Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, titeket zavarna az,...

Lányok, titeket zavarna az, ha egy feltűnő szemproblémával rendelkező fiú próbálna meg ismerkedni veletek?

Figyelt kérdés
Ha normális, humoros az illető, akkor adnátok esélyt neki?

2014. szept. 5. 22:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Adnék.
2014. szept. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Biztos.
2014. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Naná:DD én nagyon szeretek ilyen emberek közelében lenni,teljesen ugyanúgy mint az átlag emberekkel, imponálóak. Ha az illető aranyos vicces (korombeli) akkor még ezerszer jobb :DDD
2014. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Attól függ mi az a probléma.
2014. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
beteg szem te vagy az?
2014. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Azért írtam a kérdést, mert én ebben a cipőben járok, és azt vettem észre, hogy manapság a legtöbb lány felszínes. Akikkel úgy ismerkedtem, hogy nem ismertük egymást, azok közül sokan bunkók voltak.
2014. szept. 5. 22:43
 7/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Milyenfele sérülés?
2014. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, és az egyik szememmel nem látok, ezért a szemgolyó láthatóan kisebb a másiknál és eres, nem szép. Emiatt gátlásos vagyok, mert félek, hogy megijednének tőle a lányok.
2014. szept. 5. 23:08
 9/20 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


akkor ismerkedj szemüvegben pl. egyéb trükkel nem lehet az ereket mondjuk visszább húzni vagy hasonlók? szemorvos ?

2014. szept. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ezen rágódni, normális lanyok/nők léteznek még, biztos találsz egyet, akivel kölcsönösen imadjatok egymást :D

Egyébként senki sem tökéletes ;)

(én vagyok a 70%os valaszolok xdd)

2014. szept. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!