Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen nehéz sok lánnyal...

Kisvuk29 kérdése:

Miért ilyen nehéz sok lánnyal bármiről beszélni?

Figyelt kérdés

Falusi létemre városban járva sokat találkozok ottani lányokkal és megfigyeltem pár dolgot

(Megjegyzés képp én nem iszom max ha nagyon kínálnak és nem akarok megsérteni senkit meg nem cigizek stb csak a mozgás és motorozás a két addikcióm)

Sok lánynál hiába a korosztályom 16-17 nincs létjogosultságom mert nem vagyok menő hogy nem végzem a fenti addikciókat

Értem de eddig sportoltam igaz most a nyáron sok volt a meló fel is jött majd 3 kiló de erőnlétbe még érek valamit meg a motorozás

Az nem menő?

Menőbb részegen dugni és aztán elvetetni mint motorozni?

Igaz az ETZ nem mai de jó kis gép és megy mint a rakéta

De ők lenéznek mert nem iszom vagy cigizem

Ha nem értem mi olyan vicces azon mikor mesélik hogy mennyire bevoltak ettől meg attól állva akkor nyomi vagyok

Ezt a logikát csak én nem értem bennük?

Valakivel hosszútávú kapcsolata lehetne mert az olyan típus de nekik az kell aki "menő" és hetente mással vannak

Ha az én gondolkodásom elmaradott szóljatok de azért remélem nem csak én akarnék úgy beszélgetni lányokkal hogy nem a mérgeken jár az eszük...

Ja bónuszként csak én nem értem azt hogy miért rontják el a sokszor nagyon szép bőrüket és alakjukat a cigivel?

Tudom kicsit értelmetlenül hangozhat a kérdés de ezen rég filózunk haverommal :D


2014. szept. 5. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert elég kevés eszük van! (Tisztelet a kivételnek)
2014. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

erről most ez jutott eszembe :D

Vidéken kukoricával etetik a tyúkokat, Pesten Mercédesszel. :D

2014. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én sem értem őket, mi olyan menő benne.

Ezt látják másoktól, a sok hírességtől. Szerintem.

15L

2014. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én sem cigizem (ki se probaltam), nem iszom le magam (alkalmanként pár korty a kíváncsi ízlelőbimboimnak ^^),bulizni sem nagyon szeretek, csak a hazibulikat, sőt ahol több embert is ismerek, azt imadom. Általában azokon is csak tarsalgok :D nincs minden héten másik barátom (sőt, most nincs is) amikor volt akkor sem a szexualitásról szólt. Már több emberrel is talalkoztam, aki hasonlóan áll a dolgokhoz :D ;)

L/17

2014. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De tényleg mivel nincs rossz ízlésem kiszúrom a szép lányokat, de ilyen hibák akadnak

Ugye a cigizés meg az ivás mellett az említett pénz

Több milliós ruszki technikával tudom 16 évesen előállítani a takarmányt de az nem mercedes így nem érdekes

Pedig ehhez több tudás kell :D

Ma a hegyen motorozva láttam lányokat

Lehet meg kellett volna szólítani hátha bejön nekik egy motoros

De inkább megpörgettem a főtengelyt had pörögjön a kerék a nagyvilágba xD

Kitartóan kell keresni hátha van aki nem rongálja magát

Számomra taszító bizonyos szinten a dohányzás mert a büdös száj és szag meg csúfító tényezők miatt nem jön be ha egy lány szívja azt a büdös sz*rt :D

2014. szept. 5. 21:59
 6/8 A kérdező kommentje:

4.

Ezt tudom csak valahogy nem az én környezetemben vannak az ilyenek :D

2014. szept. 5. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát arról nem én tehetek :DD nekem az igazi barataim nem illenek bele az általad leirtakba, de sajnos a kornyezetem nekem is teli van ilyenekkel :/

#4

2014. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ja meg azokat bírom még akik lenéznek mert szegény vagyok címszóval és nem tudják egy tanyasi mi pénzt be tud forgatni ha ügyes mg egy újgazdag bármikor csődbe mehet :D

persze én nem hangoztatom sehol csak azt hogy tanyán lakom de senki nem tudja hogy ha van állata az embernek biztos a jövője

de remélem egyszer találok egy lányt aki nem néz le mert tanyasi motoros vagyok aki nem rombolja magát :D

2014. szept. 5. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!