Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szólnátok hozzám? (fiú)

Mit szólnátok hozzám? (fiú)

Figyelt kérdés

16/F Szőkés barna 185 cm.Rendszeresen sportolok 2 kg "feleslegem" van kb. Van stílusom. kicsit Bieberes a hajam is olyan mint 2012ben volt neki..


Alapból kedves szerintem okos és érdeklödő vagyok nyitott vagyok sok dologra:D önbizalmam amennyi kell az megvan próbálok nem beképzelt lenni. Lusta vayok és ez engem is idegesít néha.bulizós vagyok tehát iszok stb.

imádom a nőket..tényleg imádom és ezt ki is mutatom és többnyire bejön :D Szeretem Justint és a One Directiont meg az ilyenket a Dubsteppet meg a régebbi időkből is szeretek pár számot pl Europtól a Final Countdown stb.



2014. szept. 4. 19:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tökéletes lenne csak elég nagy nőcsábásznak tűnsz :)
2014. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A one direction ön kívül oké
2014. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem tudok rólad nyilatkozni a jó ízlés határain belül.
2014. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Most, hogy ezt így végigolvastam azt gondoltam: szereti az 1D-t? *.*
2014. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1: Én mindig azt mondom mindenkinek ha ez a téma hogy addig csak csajozgatok amíg nem jön egy olyan lány akivel összejönnék...mert hogy én nem fogom keresni ennyi idősen a nagy szerelmet az tuti


2.nem tudom hogy utálod e őket dee szerintem őket nincs miért utálni:) hallottam hogy nem tehetségesek..háát nem tudom..tény hogy Louis nem volt a legjobb az Xfaktorban de emiatt elnézést is kért a filmjünkben:D A többiek jók voltak főleg LIAM..na ha érdekel nézd meg szerintem meg fogsz lepődni mit nyomott le ő :)) Meg ők nem olyanok mint Bieber hogy fapofával megy a rajongoihoz meg elhúzza a fejét egy fotónál mert ő akkora király..ők tök rendesek tényleg 10 óra meló után még odamennek autogramozni a 3 fokban 1 órát az utcára:) na mind1 kinem mi:)


3.add ki magadból nyugodtan :D


4.Fateromat is rászoktattam:DDD g*ci vicces mikor ott énekli velem a BEst Song evert :"DD

2014. szept. 4. 19:44
 6/17 anonim válasza:
Boydirectioneeeer *-* pls irj rám *-* énis imádom őkeet <3 :)
2014. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
írj te:*
2014. szept. 4. 20:02
 8/17 anonim ***** válasza:
hát barátnőnek megfelelsz
2014. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

engem kicsit elkapott a hányinger olvasás közben. bieberes haj? bieber és 1D fan? dubstep fan?

nem akarok többé ezen a bolygón élni...

2014. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

[link]



ezzel mi baj? tök normális haj..:D


Nem vagyok egyáltalán dubstep fan csak néha jó hallgatni..1D-t elmondtam..Bieberről inkább rosszat mondok mint jót de tetszenek a számai és a stílusa..

2014. szept. 4. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!