Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az miért van, hogy egyetlen...

Az miért van, hogy egyetlen egy nő sem tud olyan egyenes lenni hozzám, mint én srácként a nőkhöz?

Figyelt kérdés
Nem lehet találni 100%-osan megbízható lányt. Nem vagyok bulis, semmi zűrös kör, semmi ilyen, még mielőtt fejemhez vágnátok h rossz helyen keresgélsz. :-) Ez baromság. Előbb-utóbb mindegyiknél kibukik, hogy sumákolnak és képtelenek egyenességre, kitartásra és elköteleződésre. Szép lenne a világ, ha minden tökéletes lenne, igaz lányok? Csak ilyen nincs....
2014. aug. 30. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Lévén magadból indulsz ki, ezért senkibe nem bízol. Az ilyet az emberek megérzik, és azonnal olyan fallal veszik magukat körül, hogy nem tudsz áthatolni rajta és hiába vársz bármit is, semmit nem kapsz.


Talán egyszer rájössz, hogy benned van a hiba. Aztán ha nem jössz rá, akkor így maradsz.

2014. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mindig is hosszútávban gondolkodtam, ha kapcsolatom volt, de nálam általában a pasik voltak olyanok, mint a te szemedben a nők... :) Remélem most másképp lesz :)
2014. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs nagy hiba bennem. Ha csak az nem az, hogy szeretnék egy megbízható, ragaszkodó egyenes lányt végre, aki nem b asz át.
2014. aug. 30. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a kapcsolataim elején nem vagyok rögtön annyira nyitott, nem hazudok, de sokmindent nem mondok el, elég sok időnek kell eltelnie, hogy ugy érezzem hogy mindenben őszinte tudok lenni.. Lehet nem voltál eléggé kitartó, várd ki hogy őszinték legyenek veled a lányok. Eleinte még csak ismerkedem addig sokszor több fiú is képben van, és nem mondhatom el, hogy melyik nap melyikkel randizok, aztán ez letisztul, hogy végülis melyiknél maradok. Aztán elkezdem kiismerni a srácot, hogy milyen szituban hogy viselkedik és még ebben a fázisban se vagyok vele őszinte teljesen, tehát várd ki hogy kialakuljon az a mély kapcsolat még ugy dönt a lány, hogy téged választ és veled akkor őszinte lesz.
2014. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És te mennyire vagy tolakodó, diszkrét, mennyire gyorsan akarsz tudni minél többet, nem vagy-e valamilyen témával kapcsolatban szélsőséges, esetleg hisztis?


Én olyan esetben visszakozok, ha vagy szélsőséges az illető (nem csak szerelem és szexualitás téren, hanem bármilyen témában), folyton panaszkodik, vagy túl hamar túl sokat akar tudni, esetleg túl bizalmas dolgokat, vagy pedig hisztis, és nem érti meg, hogy rajta kívül is van életem mellesleg (szüleim, testvérem, házimunka, munka, nem ülök állandóan a gép előtt), "be akarja osztani" az időmet.

2014. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

látom, hogy önkritikára képtelen vagy, így észre sem veszed magad. talán ezért érzékeled úgy a lányok viselkedését, ahogy. vagy egyszerűen rossz helyen keresgéltél eddig.

érdekes, én ismerek egyenes nőket, és hazug, sumák fószerokat is. nem függ nemtől

2014. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindig elismertem, ha hibáztam. Mindig bocsánatot kértem a mostani lánynál is. De azért vannak uralkodó jelek, h nem mindig csak én vagyok a hibás. Nehogy már azért is én kérjek bocsánatot, ha ő nem egyenes valamiben.
2014. aug. 30. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!