Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szegeden húszéves, csendes...

Szegeden húszéves, csendes lány hol tud ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tudnátok konkrét helyeket mondani? Pl olyan kávézót, ahol sok a hasonló srác, a lány le tud ülni egy kávéval olvasgatni este és esetleg van esélye valakivel megismerkedni.

Vagy nem feltétlenül kávézót, de olyan nyugisabb helyet, ahol egy ilyen visszahúzódóbb, de azért nem antiszociális egyetemista lány jól érzi magát.


2014. szept. 3. 19:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
TIK
2014. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
DIK
2014. szept. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
ó a TIKben esélytelen, mindenki tanul meg rohan a dolgára :)
2014. szept. 3. 23:17
 14/17 anonim válasza:

Szerintem találnod kéne egy barátot/barátnőd, aki támogat ebben a "passzív keresésben", neadjisten még hasonló céljai is vannak. :D Együtt, nagyobb társaságokhoz csatlakozva könnyebb elkezdeni az ilyesmit. Aztán persze beindul, ha eleve sok embert ismersz meg.

Tőzsgyökeres szegedi vagyok. Ha van kedved, írhatsz, aztán valami tervet kiötölhetünk. :D

2014. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :) van barátnőm, aki próbál lökdösni, csak az a baj, hogy ő meg az én ellentétem, úgyhogy az zléseink finoman szólva nem egyeznek.
2014. szept. 14. 20:07
 16/17 anonim válasza:
Nem is az a lényeg. A végső döntést úgyis te teszed meg, ő max. csak segítsen elindulni.
2014. szept. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Szia!

Ha még olvasod és aktuális, nekem is írhatsz, hogy váltsunk levelet, hátha vannak közös érdeklődéseink!

2014. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!