Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szegeden húszéves, csendes...

Szegeden húszéves, csendes lány hol tud ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tudnátok konkrét helyeket mondani? Pl olyan kávézót, ahol sok a hasonló srác, a lány le tud ülni egy kávéval olvasgatni este és esetleg van esélye valakivel megismerkedni.

Vagy nem feltétlenül kávézót, de olyan nyugisabb helyet, ahol egy ilyen visszahúzódóbb, de azért nem antiszociális egyetemista lány jól érzi magát.


2014. szept. 3. 19:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
az ágyamba
2014. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, pont az ilyen értelmes válaszokra voltam kíváncsi :(
2014. szept. 3. 19:08
 3/17 anonim ***** válasza:

"kávéval olvasgatni este " ez jó :D


Ilyen hely szerintem nincs, mert a csendesebb, visszahúzódóbb emberek nem hiszem, hogy egyedül eljárnak bárhova.

2014. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Meg ha olvasol, akkor nem fog odamenni hozzád senki, legfeljebb aki bunkó és nem tartja tiszteletben, hogy nem alkalmas.
2014. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ha egyetemista vagy, elnézel az egyik koliba valamelyík ismerősödhöz, hidd el nem egy embert fogsz megismerni ;) :D
2014. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Értem, ez logikus.

Akkor viszont adott a kérdés: hol/hogy ismerkedjen egy lány, aki nem viszi magával a könyvét és anélkül elveszettnek érzi magát a világban? :)

2014. szept. 3. 19:14
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem nagyon vannak barátaim. Vagyis vannak, csak ők másik városban laknak, úgyhogy egyedül vagyok szinte teljesen.
2014. szept. 3. 19:15
 8/17 anonim ***** válasza:
24%
Pff... Tipikus! Látszik hogy egyetemen intelligenciát nem lehet szerezni.
2014. szept. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Pl a Fekete Ház hátuljában lévő kocsma mostanában elég népszerű... de nem hiszem, hogy ott, vagy bármelyik kévézóban csak úgy odalép hozzád egy ismeretlen.

Ez inkább a NumberOne-ra vagy valmeklyik berúgós bulizós diszkós helyre jellemző, de aki ott megismer az általában egy éjjszakás ismeretségre hajt szerintem.


Ha kulturáltan akarsz ismerkedni, akkor keress valami hobbit, amit együtt csinálnak az emberek: valami sport, vagy tánctanfolyam, művészeti klub.


Az újszegedi ligetbe tudtommal sokan járnak ki futni. Szeged salsa iskoláiban is sok kapcsolat szövődött már...

2014. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket
2014. szept. 3. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!