Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Budapesti egyetemista srácok,...

Budapesti egyetemista srácok, ismerkedni?

Figyelt kérdés

18 éves budapesti gimnazista lány vagyok :) kb. 20nak nézek ki, nem sminkelem agyon magam, egyedi a külsőm, állítólag kedves és szép vagyok, de valahogy mindig csak a szemét fiúk találnak meg :( amúgy szeretek fesztiválozni, bulizni,társaságba járni,új embereket megismerni, ilyesmi :)

U.I.: filozófia, vagy filmelmélet szakra készülök :)



2014. szept. 2. 20:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#9 bocs, ha nagyképűnek tűnik a 'bemutatkozásom', csak szerettem volna röviden írni magamról. nem csak itt ismerkedem természetesen, de gondoltam, miért nem lehetnének itt normális,helyes srácok is (magamból indultam ki, ha én is itt vagyok, csak vannak más rendes emberek is...).

#10 az első mondat legelső információja egész véletlenül az életkorom. nézz és láss :D

2014. szept. 3. 16:22
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia. 27 vagyok. Sajna túlkoros neked és nem egyetemista. :/

Csak annyi,hogy érdekes személyiségnek tűnsz. Szeretek filmeket nézni. nagyon! Milyen szak az a filmelmélet?

2014. szept. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Arról írtál, hogy 18 vagy,de többnek nézel ki, meg hogy jól nézel ki, de arról semmit, hogy mennyi gógyi jutott neked. Gimiben középmezőnyben vagy?(3,5 fölötti átlag) vagy inkább felsőkategória?(4,5 körül) ez talán többet árul el rólad mint a bemutatkozásod.
2014. szept. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Írj egy kicsit részletesebb bemutatkozást priviben, és lehet róla szó :) 20/F, BP.
2014. szept. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
kedves #14-es, az átlagom csak egy szám, nem az alapján ítélünk meg embereket szerintem. amúgy 3 éve van C1-es angol ECL vizsgám, ha ez mond valamit.
2014. okt. 1. 00:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!