Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pasi józanon bejön, de...

A pasi józanon bejön, de részegen taszít -mitől lehet?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel randizgattunk és eddig minden rendben ment. Aztán múltkor összefutottunk egy szórakozóhelyen is, ahol már elég illuminált volt. De nem katasztrofálisan, hogy nem lett volna magánál vagy rosszul lett volna, nem is volt erőszakos vagy bunkó. Egyszerűen csak teljesen más, mint józanon, csúnyán mondva; sokkal bárgyúbb és kínosabb. Tudom, hogy részegen mindenki gáz, én is az szoktam lenni és ha összejönnénk, legfeljebb nem innánk együtt, de...valahogy minden vonzalmam megszűnt iránta aznap, azóta is. Nincs kedvem találkozni vele, pedig eddig vártam a randikat és izgatott a helyzet, de most nagyon taszít. Hatalmas bunkóság lenne azért megszakítani egy amúgy jónak ígérkező kapcsolatot, mert részegen kiábrándultam? Mit tanácsoltok?

2014. aug. 31. 16:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2014. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
17:10 - Eddig (sok más dolog mellett persze) pont az jött be a személyében, hogy egy tipikus gavallér volt. Kimért, elegáns, udvarias de nem nyomulós, kicsit olyan, mintha nem csak én (nőként) nem pakolnék ki előre mindent magamról, hanem ő is titokzatoskodott. De valószínűleg csak ez vonzott, mert ennek megszűnésével semmit nem éreztem kb. iránta. Részegen idiótán táncolt, vigyorgott, fogdosott, egy pillanatra nem volt hajlandó levenni rólam a kezét, beszólt az egyik nagyon kedves barátomnak és egyebek.
2014. aug. 31. 22:35
 13/14 A kérdező kommentje:
Az és egyebek alatt azt értem, hogy pl. rángatta a ruhámat a dekoltázsnál, ordított a nyílt utcán, tántorgott de mindenképpen fogni akarta a kezemet. Meg az a bizonyos beszólás az egyik barátomnak is elég merész volt.
2014. aug. 31. 22:36
 14/14 anonim ***** válasza:
Uhh…akkor mégiscsak kissé erőszakos volt és bunkó is, nem? Nekem ez már annak számít. Szerintem nem lenne bunkóság megszakítani vele a kapcsolatot, csak indokold meg neki. Bár ha bocsánatot kér ezek miatt, akkor talán még gondold meg… Kért már bocsánatot?
2014. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!