Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pasi józanon bejön, de...

A pasi józanon bejön, de részegen taszít -mitől lehet?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel randizgattunk és eddig minden rendben ment. Aztán múltkor összefutottunk egy szórakozóhelyen is, ahol már elég illuminált volt. De nem katasztrofálisan, hogy nem lett volna magánál vagy rosszul lett volna, nem is volt erőszakos vagy bunkó. Egyszerűen csak teljesen más, mint józanon, csúnyán mondva; sokkal bárgyúbb és kínosabb. Tudom, hogy részegen mindenki gáz, én is az szoktam lenni és ha összejönnénk, legfeljebb nem innánk együtt, de...valahogy minden vonzalmam megszűnt iránta aznap, azóta is. Nincs kedvem találkozni vele, pedig eddig vártam a randikat és izgatott a helyzet, de most nagyon taszít. Hatalmas bunkóság lenne azért megszakítani egy amúgy jónak ígérkező kapcsolatot, mert részegen kiábrándultam? Mit tanácsoltok?

2014. aug. 31. 16:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
AZT,HOGY NE IGYATOK.Holnap suli
2014. aug. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Ennek a hapinak annyi. Megundorodtál tőle. Ha erőlteted a vele való kapcsolatodat, egy darabig elfogsz vergődni, de mindig ott lesz benned. Másodszorra meglátod ilyen állapotban, a büdös életbe többet magadhoz nem engeded.


Szépen köszönj el.

2014. aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez még a múlt hétvégén volt, jelenleg csak teát iszom, köszi : DD
2014. aug. 31. 16:49
 4/14 A kérdező kommentje:
Második: Hát igen, engem is taszít az érzés, csak nem tudtam elképzelni, hogy ennyi (és egy viszonylag emberi dolog) így el tudja vágni a vonzalmat. De sajnos elvágta...
2014. aug. 31. 16:49
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem baj,oneki is elvagtad volna a vonzalmat amikor eloszor szajba fingtad volna :D
2014. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Harmadik: Akkor úgy sejtem, nem ő volt a Nagy Ő : D
2014. aug. 31. 16:53
 7/14 anonim ***** válasza:
hat nem :D
2014. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De mit jelent, hogy "bárgyú és kínosabb" volt? Mondott neked valami kínosat mások előtt?
2014. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szorul különösebb magyarázatra, hogy jóval kevésbé vonzó, ha valaki tajrészeg.

De te magad le is írod részletesen, hogy olyankor miért taszító.

Nem, nem lenne bunkóság - gondolom, nem életében először volt és lesz részeg -, ez is hozzá tartozik.

2014. aug. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5-ös! Csak nem volt ilyen tapasztalatod? :D
2014. aug. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!