Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nektek tényleg bejönnek...

Fiúk! Nektek tényleg bejönnek a magamfajta rosszabb lányok?! :0

Figyelt kérdés

Nem az észből van hiány, csak úgy vagyok vele hogy inkább élj veszélyesen mint unalmasan. Fiúk közt nőttem fel és lánybarátom mindig kevés volt. Az a típus vagyok aki szívesen ugrik egy rollerre vagy deszkára:) meg hülyülni is imádok, de néha azért jó komolyan dumálni vkivel:D mondják hogy szép vagyok bár nekem magas az önkritikán. azt is monddják így ez jó kombináció...nemtudom:/

14/l



2014. aug. 31. 14:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
48%
Dzsudzsák Balázs te vagy az? a rollerrezo?
2014. aug. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem igen :) ha van kedved írj,várj ink én írok 14/f
2014. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
16%

Juj, egy igazi rossz kislánnyal van dolgunk!:P :D


Én meg már azt hittem úgy vagy rossz, hogy el kell paskolnom a pitsádat. XD

2014. aug. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Marc Bolan ***** válasza:

A te korodban furcsán néztem az ilyen lányokra. Most inkább tetszik, ha valaki önmaga. :) Ilyen vagy és ezen nem tudsz változtatni. Ne is akarj!

19F

2014. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ez jó mi is szeretjük haverjaimmal a veszélyes,vicces dolgokat,meg szeretünk mindent elb@ ni.Más 15 éves megy focizni mi meg otthon egy ms paintel rajzolt útmutató alapján szintetizátort fejlesztünk tovább.Vagy épp leszabjuk az ágyat.:D
2014. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, te nem vagy tisztában a rossz lány fogalmával :)
2014. aug. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
kedves 15. válaszoló a rosszat mint tulajdonságot írtam a többi tény meg nem a rossz fogalmának elmagyarázása volt, hanem azon kívüli tulajdonságaim;) máskor ha vkibe bele akarsz kötni ajánlom figyelmedbe a tükröt:D
2014. aug. 31. 15:20
 18/21 Noblesse Oblige ***** válasza:

Még hogy kialakult jellem! :D XD


Attól mert felcseperedtél, és nem változtál még nem stabil a jellemed. Nem is volt miért változzon.


Most viszont ott állsz tinikor közepén, ami 4-6 év felér 8-12 felnőtt évvel! Olyan mértékű lesz benned a változás, gyakran fél éven belül saját magadnak mondasz ellent! Mert most fog jönni az az időszak amikor meg kell találnia az embernek önmagát, a stílusát és kilépni majd a felnőtt életben. Egy csomó dolgot felül fogsz bírálni önmagaddal és a világba szemben is. Mire kilépsz, már nem leszel az aki most vagy. :D


Ezt nem kell elhinni, ez csak az én tapasztalom, mert felnőttem, a barátnőimmel és ezen mind átmentünk.


Csak a változás lesz állandó az életedbe... ha mégsem, akkor ott komoly gondok lesznek (veled).

2014. aug. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szívesen ugrassz rollerre meg deszkára? húúú ez aztán menő! Képzeld én már bepattanok a kocsiba és megyek vele mert pár éve megvan a jogsim saját pénzből és jövőre meg autót veszek saját keresetből.

Ne erre mit mondasz kicsi? :D

2014. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
azt hogy kicsit sem érdekel mennyit keresel vagy hogy milyen kocsid van mert a pénz nem határozza meg az emberséged...mind embernek születünk de csak kevesen maradnak azok...sztem te pl ha már olyan gazdag vagy sohasem segítettél hajléktalanoknak vagy adtál pénzt olyanoknak akiknek nagyobb szükségük volt rá mint neked egy-egy menő cuccra...de én vagyok gondolkozásra az éretlen és kicsi aki szintén nem szegény de nem hangoztatja és ad mindig mindenkinek akinek szüksége van rá...*taps* a mai újgazdag p*csöknek...:(
2014. aug. 31. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!