Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nektek tényleg bejönnek...

Fiúk! Nektek tényleg bejönnek a magamfajta rosszabb lányok?! :0

Figyelt kérdés

Nem az észből van hiány, csak úgy vagyok vele hogy inkább élj veszélyesen mint unalmasan. Fiúk közt nőttem fel és lánybarátom mindig kevés volt. Az a típus vagyok aki szívesen ugrik egy rollerre vagy deszkára:) meg hülyülni is imádok, de néha azért jó komolyan dumálni vkivel:D mondják hogy szép vagyok bár nekem magas az önkritikán. azt is monddják így ez jó kombináció...nemtudom:/

14/l



2014. aug. 31. 14:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Én is merek rollerezni. Jó csaj vagyok?
2014. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hát.... én nem vagyok ilyen :D 14/L
2014. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem az ilyen langyi lányokból nem lesz semmi, nem tudják komolyan venni az életet.
2014. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
még nem alakult ki a végleges személyiséged. kisebb koromban én is ilyen voltam aztán változott...
2014. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
91%
És ettől vagy rossz lány??? Nem rossz vagy csak még nagyon fiatal ;)
2014. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
34%

Igazából igen!

Én például szeretek magasra mászni és leugrani pl mutkor egy elhagyatott házból ugrottam ki (igaz a hátamra estem nem kaptam levegőt de rohadt jó volt) és szerintem jó az olyan lany aki benne van neha ilyenekbe is nemcsak a mukorom..stb :)


18f

2014. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ilyen korban én is benne voltam sok hülyeségben. A gimi ideje alatt, viszont megkomolyodtam.

L

2014. aug. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

Én is másztam fára, vertem a fiúkat, nem jártam iskolába - mondjuk később is lógós voltam -, tréningben jártam, mert nem érdekelt, szép vagyok-e vagy sem, utáltam a lányos cuccokat annak ellenére is, hogy szép lányos legóim voltak. 23 évesen már szexisen, elegánsan öltözöm, félek a pókoktól, ezért nem mászom fára, a rollerem pedig már túl alacsony hozzám. Változnak az idők, az emebrek is. Nem tűnsz rossznak... A gyerekek mind ilyenek. Uniszex dolgokat művelnek.

L23

2014. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
hát nem ettől csak úgymond sok rosszban benne vagyok és nem vagyok az a cuki hercegnő rozsaszínbenxD és szerintem ez már nem változik kialakult már a személyisegem hisz mindig ilyen voltam de azért köszi:D
2014. aug. 31. 14:51
 10/21 anonim ***** válasza:
# 1 igen, ettől fel is állt
2014. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!