Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok tudnátok segíteni? 15F

Lányok tudnátok segíteni? 15F

Figyelt kérdés

Most megyek 9.-be és az osztály tele lesz lányokkal és én szeretnék barátkozni velük szóval ilyen fiú-lány barátságot szeretnék.De nem tudom milyen témákról lehetne beszélni?Hogyan ismerkedhetnék meg velük mert csak nem beszélhetnék a kocsikról meg játékokról mert nagy valószínűséggel nem érdekelné.

Első találkozás pl.:Szia xy vagyok!

Aztán ő is bemutatkozik,de ezután ,hogyan tovább?Mert ha megdicsérném ,hogy jól néz ki akkor azt hinné ,hogy nyomulok.Pár vicces beszólás segíthet ha megbírom nevettetni?



2014. aug. 30. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha vicces vagy az biztos segít:)
2014. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennek magától kell mennie, ha mást kérdezel túl nyers lesz. Humorral stb.-vel pl: ha magabiztos vagy az elején bedobhatsz vmi. szexuális jelegű viccet. Én is ezt csináltam, pl: "Zsuzsi, te olyan vagy mint egy jó tészta, töltenivaló" Ezt a normálisabbak bóknak veszik, vagy csak röhögnek. Elég szomorú, hogy egy csaj segítségére szorulsz ebben a témában.

UI: Én is 15 éves fiú vagyok, én is most megyek 9.-be, és nálunk is több lány van.

2014. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én az ilyen szexuális dolgokra csak utalgatni szoktam.De ha mond valami félreérthetőt a lány akkor általában szóvá teszem és azon szoktak röhögni.
2014. aug. 30. 11:59
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
osztálytársak lesztek,felesleges erőlködnöd,majdnem mindennap egy fél napot fogtok egy térségbe tölteni,ha bírni fogja a stílusod vagy bírni fogják akkor maguktól fognak odamenni hozzád és beszélgetni,ha meg nem akkor mind1 mit csinálsz
2014. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy a fiúkkal. Csak valóban nem kocsikról meg játékokról. Pl. milyen zenét szeret, esetleg néhány poént vagy vicces megjegyzést bemondasz, vagy viccesen, játékosan kijátszod a lányokat. Szexuális témát is hozhatsz fel, de azt nem mindenki szereti. Főleg nem első alkalommal, majd később mondhatsz. Hova valósi, milyen hobbiaji vannak stb... Látom lányokkal nem sokat beszéltél. ;)

Nem baj menni fog ez magától.

Egyébként mindig legyél következetes, soha ne válts hírtelen témát. :)

Sokat poénkodj azt nagyon szeretik. ;)

2014. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Zsuzsi, te olyan vagy mint egy jó tészta, töltenivaló <- ezt ne mondd, nekem nagyon nem jönne be, azt hinném, hpgy valami bajod van. nem kell erőlködni, legyél kedves, és érdeklődő DE NE CSAK A SZÉP LÁNYOKKAL.
2014. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!