Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/nők. Milyen lenne a jó...

Lányok/nők. Milyen lenne a jó bemutatkozás számotokra?

Figyelt kérdés

Ha neten ismerkedek és magamat adom, soha nem kapok választ. Mi az amit vártok, mit mondjak magamról hogy visszaírjatok? Nem akarok senkit zsákutcába vinni, őszinte szeretnék lenni, csak szimpatikusan.

Köszi ha vki add pár tippet.



2014. aug. 30. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy kezded?
2014. aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hmm. Lehetőleg ne csak annyit irj h : szia csini vagy ismerkedünk ?

Hanem azontúl h megdicséred irj pár sort magadról is , pl mit kereles az adott hölgyben milyen kapcsolatot...

2014. aug. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 17 éves lányként azt tudom mondani, hogy legyen benne valami különleges. A legtöbb ember úgy indít, hogy úgy ír le dolgokat, mintha egy állásra pályázna. De ezek a beszélgetés során úgy is kiderülnek, jobb, ha valami személyeset ír. Mondjuk, hogy miért akar velem ismerkedni, vagy ilyesmi :)
2014. aug. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy vonzó bemutatkozás? Bár egy tapasztaltabb nő már azon is átlát.



A lényeg, hogy legalább 5-6 kép legyen fent tőled, amiből legalább 2-3 hátterében felhőkarcolók vannak, a többi pedig erdei kirándulások, sport, stb. ideális esetben külföldön. Minél több barát van a képeken, annál jobb. Lehetőleg alkohol is legyen a képeken.


A személyiséged legyen extrovertált, írj sokat a szakmádról, és hogy milyen lehetőségeid, álmaid vannak. Ne írj semmit a gyengeségeidről. Mosolyogj gusztustalanul sokat, és legyen szögletes az arcod.


Ha lehet hinni a pszichológiának, akkor dőlni fognak hozzád a privátok! :D De mivel szerintem ezeket a "trükköket" manapság egyre többen játsszák, ezért sok nő már alapból érzékeny erre.


A másik probléma pedig, ha te írsz rájuk, akkor ha régóta vannak fent egy oldalon, akkor egy egyszerű sziára már biztosan nem válaszolnak.


21/F

2014. aug. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges annyi kép .. Legyen egy közeli arckép és egy amin látszol teljesen ...a háttér pont mindegy azt nem nézem.... Ellenben ne ellenfényben legyen, ne legyen más is rajta, ne álljon forditva, ne legyen homályos, megfeleő nagyságú legyen nagyitva . A jövőkép fontos de bemutatkozásban nem kell ez, aránylag rövid legyen szal azerintem 10 mondatnál nem kell több, ugyis megnézi az adatlapod, ami rendesen tőlts ki ! Legyen publikus a képed szal ne kelljen engedély kérni hozzá, legyen elképzelésed h milyen legyen a másik ...
2014. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!