Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan tudhatom meg hogy...

Honnan tudhatom meg hogy tetszem-e neki vagy unalmas vagyok számára?

Figyelt kérdés

Van egy adott visszahúzódó fiú akire ma ráírtam, kezdetben fura volt aztán már volt hogy nem csak egy mondatban válaszolt meg esetleg hozott új témát,stb de annyira nem volt beszédes én meg regényeket írok, dumás vagyok és így azok is akikkel beszélek facebookon is szóval fura volt és szűkszavú.

Persze most beszéltünk először így oké hogy nem írt le hirtelen mindent,stb de honnan tudhatom hogy csak tényleg ilyen csak untatom? Mik a biztos jelei ennek?


2014. aug. 29. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Keresi a társaságodat vagy nem? Ebből megtudhatod.
2014. aug. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Villants. Aztán kiderül a reakciójából :)
2014. aug. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most beszéltünk először csak úgyhogy nem tudom, hogy fogja-e keresni a társaságom, de én mondjuk arra tippelek, hogy nem mert tényleg olyan kis visszahúzódó..vagy ez ilyenkor nem számít?:D
2014. aug. 29. 23:42
 4/9 anonim ***** válasza:
3 Ha egy srácot érdekelsz, az fog jelentkezni. Még ha csetlik-botlik a beszédben, akkor is.
2014. aug. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Facebookon keresztül nehéz megmondani ha nem kérdezel rá közvetlenül. Illetve ha keres akkor tudhatod, vagy ha kimondja, ami nála esélytelennek tűnik.
2014. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Regényeket írsz? Hány éves vagy? Tök jó! :)
2014. aug. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Majd meglátjuk, hogy keres-e.:))

6-os ne haragudj ha félre érthető voltam, de úgy gondoltam hogy sokat írok és hosszan.Bocsi-bocsi.

2014. aug. 29. 23:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lett hosszú! :D
2014. aug. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem ide írok hosszan, hanem facebookon.:D
2014. aug. 31. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!