Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azt hiszem megkedveltem egy...

Azt hiszem megkedveltem egy kicsikét a haveromat. Kicsit össze zavar. Mit tegyek? 13L

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és van egy fiú haverom majdnem 2 éve ismerjük egymást.

Nagyon jó fej néha kicsit k*cs*g de k*r*a aranyos is tud lenni.. engem inkám a

belső fogott meg először aztán az hogy hogy néz ki.

egyszer már le írtam csak aztán töröltem mert valaki rá jött ki vagyok ..

szóval..pár napja látta az üzeneteimet és azt hiszem tudja h kedvelem de nem nagyon mondott rá semmit.

előbbi válaszokba volt olyan hogy csúnya vagyok vagy nem kedveli a személyiségemet meg az hogy mi lehet nem vagyunk gazdagok ok meg igen.

hát sajnos semelyik :D ..


sokat beszélgetünk, egyszer azt mondta 9 vagyok 10böl.. néha olyan mintha neki is tetszenék de nem nagyon tudok ki igazolódni rajta.

Nem akarok járni vagy valami ilyesmi csak jó lenne meg tudni h mit gondol valójába :) .. mit csináljak hogy kiszedjem belőle? buliba is megyunk ezen a szombaton!



2014. aug. 29. 09:20
 1/2 anonim válasza:

Nyomuly-rá a buliban ha visszonza akor kedvel

Ha nem akor pediglégy olyan vele amilyen voltál



ÉS hol lesz a buli?

2014. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia nem nagyon tudok rányomulni .. közelről ismerik egymást a családunk nagyon gázos meg nem akarok semmi félre értest...csak egy szülinapi buli.. nap közbe is fognak jönni mert költözünk
2014. aug. 29. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!