Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek elhívjam randira...

Szerintetek elhívjam randira (többi lent)?

Figyelt kérdés

Nem azzal van a baj mert elmerem hívni.A barátaival.Tudom ha lenne belőle valami akkor nem bántanának.Nem ismerem őket nagyon.De annyit tudok róluk hogy ha ez a randi nem jönne össze a hátam mögött kibeszélnének/röhögnének(a lány mondjuk nem olyan).Nem egy suliba járunk.Ők ilyen király mindenfullos.Én meg egy amolyan éppen fenmaradó suliba.Na szóval az a bajom hogy nem szeretném hogy pl mikor egy buszon megyünk haza tudom hogy mikor meglátnának egyből vihorásznának suttognának és én ezt utálom.Na szóval most mi legyen szerintetek.A lány egyébként rendes kedves visszahúzódóbb de ezek sokak szerint kezdik elrontani.Szóval én addig akarok lépni még nem lessz teljesen olyan mint ezek.Bár az

is igaz nem akarok beleszólni az életébe ha öszejön is a dolog



2014. aug. 28. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tedd...előbb utóbb olyan lesz mint ők ami problémához vezetne. Ne haragudj a kicsit durva megfogalmazásért de: ti két külön világ vagytok.
2014. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha szereted vedd küldetésnek, hogy megvédd tőle, hogy ilyen legyen mint a barátnői. Ne alakítsd, csak hívd fel a figyelmét ha bántó vagy érzéketlen módon viselkedik. Ha rendes, kedves, akkor hallgatni fog rád és észreveszi magát.

Sok sikert a randihoz ha belevágsz :)

2014. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket jöhet még.
2014. aug. 28. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!