Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elhívjam randira?

Elhívjam randira?

Figyelt kérdés
már 2-szer visszautasított.már vagy fél éve.de most elmentünk moziba mint barátok meg holnap is találkozunk.de én többet akarok mint barátság et hogy mondjam meg neki?

#szerelem.randi.ismerkedés
2014. jún. 1. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
még ne
2014. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát valahogy mindenképpen próbálj rá utalni, mert gondolom milyen érzés hogy a közeledben van de mégsem szeret ugy
2014. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja csak hogyan?
2014. jún. 1. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok, igazából fingom sincs, én is hasonló helyzetben vagyok és 2 hét mulva találkoznk egy házibuliban akkor beszélgetünk majd gondolom és fényderül hogy hogy áll hozzá, amugy meg hagyd hogy keres e, mert lehet megvan nélküled is,valahogy olyan helyzetbe kéne kerülnötök hogy érezze hogy több van, az érintések nagyon fontosak szerintem, esetleg ha közel kerül az arcotok egymáshoz, hogy már majdnem csók lenne belőle, igazábol nem tudok mit mondani sz4r ez a helyzet én is tudom, de vissza kell hogy utasitson hogy elfeledhesd vagy szenvedni fogsz még így évekig
2014. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én is iyesmiken gondolkodtam de félénk vagyok
2014. jún. 2. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!