Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy srác nem akar engedni...

Ha egy srác nem akar engedni a komolyságából, merevségéből, hogyan lehetne feloldani? Lányok, tipp?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja ismerjük egymást, eleinte nagyon megtetszett benne, hogy az őt körülvevő lányok között irtó jó humorú oldalát mutatta, így vettem a bátorságot közelebb kerülni hozzá, és fogadta a kezdeményezésemet. Sok időt töltünk együtt a szabadidőnkben, de amikor kettesben vagyunk, a vicces oldala szőrén szálán eltűnik. Egy nagyon komoly férfi képét mutatja nekem, és nagyon sokszor a viccelődős, csipkelődős, és egyáltalán nem rosszindulatú megjegyzéseimret is halál komolyan reagálja le. Társaságban viszont hihetetlenül jópofa, szinte sziporkázik, mindenhez hozzá tud szólni, bármilyen beszélgetésbe spontán be tud kapcsolódni, sokoldalú, rengeteg témakörben jártas, művelt.


Megkérdeztem, hogy miért ilyen? Annyit válaszolt, hogy többször éltek már vissza azzal, amikor ő "leereszkedett" a kiszemelt nő szintjére, vagy amikor teljesen fel tudott engedni, felszabadultan önmagát adni egy nő jelenlétében. Azt is mondta, hogy nála ez egy fal, amivel körbebástyázza magát, és a bizalmatlanságából, az önérzetéből fakadóan nem nagyon képes engedni.


Kortárs lányok, ti hogy viszonyultok, hogy viszonyulnátok egy ilyen pasihoz? (23/L)


2014. aug. 28. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
tegyél hashajtót a kajájába.
2014. aug. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen vagyok, csak csaj. Társaságban poénos egyébként meg savanyú. Nem tudom miért.

A haverok a hülyülésre valók, a páromat meg komolyan veszem.

2014. aug. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dorobert válasza:

Miért lányokat kérdezel? A pasik erre a választ jobban tudják! :)

Először is ,ez elég bugyuta válasz volt tőle ,mi az hogy "leereszkedett" ,szerinte a vidámság IQ vesztéssel jár?

1. Nyerd el a bizalmát ,ha netán mégis mosolygós kedvébe lenne veled kettesben ,érezze rajtad ,hogy tetszik neked ez az oldala.

2. Sértődj meg rá kicsit (azt nagyon nem szeretjük) ,add tudtára ,hogy szívesen viháncolnál vele ,és durcás leszel ,ha mindig fapofa.

3. A beszélgetések során lassan vezesd be a viccet ,először egy - két humoros szó ,csalfa mosoly ,incselkedés ,de csak lassan ,előbb utóbb megtörik ,és kiugrik belőle a móka.


Leírásod alapján intelligens lehetsz ,menni fog! :)


33/F

2014. aug. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csinálj neki egy forró fürdőt kénsavból. Ültesd bele, és máris oldódik a probléma! ;)


Amúgy meg komolyra fordítva:

Te is viccelődj társaságban, lazulj le szinte mindenkivel, de csak módjával. Vele viszont legyél tök kimért. Így csak észreveszi egyszer magát, hogy valami nem frankó... :)

2014. aug. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én fiú létemre mondom, ritkán, de van hogy én is ilyen vagyok egy lánnyal. Csak magamból tudok kiindulni, szóval lehet hülyeség amit mondok, de szerintem nem oldódott fel/ zavarban van! Ez lehet pl azért, mert nagyon bejössz neki és bestresszel és inkább a zárkózott oldalát mutatja. Ha így van akkor van 1-2 jó megoldás erre. Te akarsz tőle többet? Ha igen, szerintem a közös sétátok során igyatok pár pohár bort, baromkodjatok- lazább témák, és amúgy sokat segítene a "testi kontaktus", pl amikor a pillanat úgy adja, mond valami szellemeset, megöleled mert - aranyos mit tudom én valami indokkal. Tuti oldódni fog.
2014. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!