Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg nem biztos egzisztenci...

Tényleg nem biztos egzisztencia egy nőnek a nettó 170 ezer Ft?

Figyelt kérdés
Tegnap randiztam egy nővel, aki megkérdezte mennyit keresek és elmondtam, hogy egy cégnél középvezető vagyok és nettó 170-et keresek. Erre csak annyit mondott, hogy egy igazi nőnek biztos egzisztencia kell a gyerekneveléshez és ez szerinte ahhoz kevés.
2014. aug. 26. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Keressen,mást, legalább jó nő volt?
2014. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Randin biztos nem ez lenne nálam a fő téma ...de hát van ilyen! :S

Van, aki ennél is kevesebbet keres ...

2014. aug. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
#2 vagyok, azért ha jó nő akkor húzd meg, aztán dobd ki.
2014. aug. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ez egy pénzéhes liba volt.

az igazi nő amúgy sem azzal foglalkozik hogy mennyit keresel

2014. aug. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát először a kérdésre válaszképp:

Függ az egyéb anyagi körülményeidtől. Ha saját lakásod van, az pl. sokat lendít a dolgon. Ha egyéb ingóságod van ami többnyire szintén ráfizetés mentes, pl. van kocsid amit már kifizettél vagy hasonlók, az mind azt mutatja, hogy van valamiféle anyagi háttered amit meg tudtál teremteni magadnak. Ha viszont lakást bérelsz, kocsit lízingelsz, kölcsönt fizetsz, nem feltétlen kelted biztos anyagi egzisztencia meglétének a látszatát. (Persze ilyeneket nem említettél, de valószínűleg vele sem tartott idáig a beszélgetés ezek után.) Véleményem szerint annak nem biztosít biztos anyagi egzisztenciát aki a másik fizetéséből akar élni vagy legalábbis elvárja hogy eltartsák. Másrészt ha legalább ennyit keresne akkor biztos anyagi egzisztenciát jelentene neki ha csak kettőtöknek egy lakása van akkor is. Drága az élet, de 340.000 forintból még rezsi mellett is el lehet tartani egy gyereket. (Minket kb 200-250.000 -ből neveltek ketten, kölcsönök mellett és nem volt sem szegénység sem hiányérzet a gyermekkorunkban, sőt...)


Mellékesen személyes megjegyzés ha nem bánod: Még ha a nagy Ő -ről is van szó akiért a fél karod és veséd odaadnád is, akkor sem érdemes szenvedni vele, ha azzal kezdi, hogy keveset keresel ahhoz hogy ő biztosnak tekintse a jövőtök anyagi feltételeit...


Szép napot, sok szerencsét

2014. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Bár az első randijaimon engem a férfiak szóltak mindig le a fizum miatt és még 100 sincs nettóban, tehát ez már az a világ, ahol randitéma a fizetés. Nettó 170-ből lehet gyereket nevelni, mert nekem ennél kevesebből is, bár nehezen, de sikerül egyedül, bár tényleg nem élünk nagylábon.Tehát az biztos egzisztencia.
2014. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy hp az illető, én mondjuk első randin ilyesmiről sosem beszélek pasival max ha ő hozza fel. Amúgy meg egyáltalán nem volt igaza, pláne ha ő is keres úgy már bőven meg lehet élni szerintem.
2014. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kérdés puszta kitaláció. Ilyet soha életemben nem találkoztam ilyennel, hogy valaki ezzel indítana.....én sem tudom, hogy mennyit keres a párom, pedig már több mint egy éve együtt vagyunk, de őszintén szólva nem is érdekel
2014. aug. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Érdekes... Sok mindenkivel még nem volt első randim, talán 10 csajjal. De egyikkel sem arról beszélgettünk, van-e nekem saját autóm-házam, havi nettó mennyi, stb.

No meg vissza kérdezhettél volna, ő mennyit keres. KÍváncsi lettem volna, miből akar mibe jutni. Mert valószínű minimálbéres a csaj.

A mai világban nincs olyan, hogy biztos. Egy dolog a biztos, semmi más: Ami megszületik, az meg is hal.

De a munkahelyek... Max rendszerváltás előtt, akkor állítólag még volt ilyesmi.

Mondjuk az ilyeneket igyekszem kerülni, aki arra utazik, hogy el legyen tartva.

2014. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na és ő dolgozik?...

Én ennyi fizunak örülnék, most jóval kevesebbet kapok.

2014. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!