Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan lányok akik...

Vannak itt olyan lányok akik az átlagnál okosabbak?

Figyelt kérdés
Ilyet keresek:)

2014. aug. 26. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az oldalon nem nehéz az átlagtól okosabbnak lenni.
2014. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jöhetnek a polihisztorok:D
2014. aug. 26. 13:39
 3/8 anonim ***** válasza:
persze, mindenkinél okosabb 22L
2014. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetemre járok,nem tudom ez mennyire számít.
2014. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem az iskoláitól lesz valaki okos,sőt!Akiket én ismerek egyetemisták,de sík hülyék az élethez.Meg olyat is ismerek,akinek csak az általánosa van meg,de rohadt jó emberismerő,bármiről lehet vele értelmesen beszélgetni,sok mindenhez ért stb.
2014. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az utolsónál a pont, csupán egy olyan partnerre vágyom akinek nem csak a teste kell, hanem értelmesen elmélyülve is lehet vele társalogni. Persze a műveltség meg az intelligencia nem egyenlő egymással:)
2014. aug. 26. 14:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, és még szerény is vagyok. :-) 32N
2014. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Itt vagyok :D

Nagyképűség nélkül mondom, de én az átlagnál okosabbnak tartom magam (szerencsére mások is) és ez még csak jobb és jobb lesz. Szeretek tanulni, olvasgatni, elég sok minden érdekel.

Bár valószínűleg nem engem keresel, de szeretnék majd egyszer hosszabb távon nem csak jó testű és poloska agyú pasikkal lenni... ilyet általában az idősebb korosztályban találok csak.

2014. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!