Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiatal lányoknak miért nem...

A fiatal lányoknak miért nem tetszik a legtöbb fiú, komolyan most ők ennyire válogatósak ez most a média miatt van vagy tényleg ennyire undorítónak látják a legtöbb fiatal amúgy tök átlagos kinézetű fiút is?

Figyelt kérdés
Mert fiúként szerintem a legtöbb fiú egész tűrhetően néz ki, ilyen átlagos, ha nem is űberhelyes, de a lányok szinte mindenkit mintha rondának látnának és még csak ismerkedni sem akarnának alegtöbb fiúval.
2014. aug. 25. 18:15
 1/7 Zsebvirág ***** válasza:
Jajj, ne már...
2014. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SullaFelix89 ***** válasza:

Miért ha minden fiú tetszene nekik és mindenkivel ismerkedni akarnának akkor meg ribik lennének nem?


Nagy gáz lenne ha egy csajnak mindenki bejönne.

2014. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A legtöbb fiúnak meg a ribik jönnek be, az átlagos lanyok meg lemaradnak. Ugyan azt a kérdést feltehetném más szavakkal ;)
2014. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Átlagos nincs.

Helyes van és csúnya.

2014. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kisboltos ***** válasza:
62%

Ez mindig is így volt. Vagy tetszik neki a srác vagy nem.

De ez fiúknál is így van. Persze mindig vannak akiket többen tartanak helyesnek vagy szépnek.

2014. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván meglátok egy jóképű pasit, odanézek..., de kell azon felül a szikra, a vonzódás is... és én csak intellektuális emberekhez tudok vonzódni, és általában a barna szeműekhez:)Mindenkinek más az elvárása, mások szerint nekem sose volt igazán jóképű párom, mégis én annak láttam.:)
2014. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolj bele mi lenne ha a lányoknak a legtöbb fiú tetszene. Rögtön le lennének ribizve az biztos. Szerintem fiúként neked sem tetszik a lányok 70-80%-a úgy hogy szívesen ismerkednél és összejönnél velük.

És ez ugyan olyan általánosítás mint azt mondani hogy a fiúknak csak a nagy mellű vékony barbi baba csajok kellenek.

2014. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!