Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Írjak Facebook-on, vagy...

Írjak Facebook-on, vagy kérjek meg egy barátot, hogy mutasson be neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Pár hete mentünk valamerre egy barátommal és közben találkoztunk egy volt osztálytársnőjével. Nem mutatkoztunk be egymásnak, de én is hozzátettem a beszélgetéshez 2 mondatot. Szimpatikus volt és nagy mosollyal és tipikus tééényleggel reagált a dumámra (gondolom, hogy ez semmit se jelent, de nekem csak fokozta érdeklődésem).

Szerintetek ha facebookon írok magabiztosabbnak fog hatni, hogy már túlságosan tolakodónak fog tartani?

21 F



2014. aug. 25. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Miért lenn tolakodás? Azt fogja gondolni, érdeklődz iránta. Azután meglátod, hogy alakul.
2014. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Ha teheted az jobb lenne, hogy megkéred az egyik ismerősödet, hogy mutasson be neki.
2014. aug. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

írj rá h: szia

aztán írja h: szia

írd: tood láttam h fenn vagy fb-n és gondoltam rád írok

erre ő: jó am hogy vagy/ vagy valami csajos dolog

te: bla bla bla

= és egy csodálatos beszélgetés

2014. aug. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
tuti ne kérd meg az ismerősöd! légy férfi!
2014. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igy van. Irj ra nyugodtan, ha esetleg vissza tudsz utalni a regebbi beszelgetesre, az meg jobb. Legyel poenos, laza, de egyertelmu is ;) Hajra, piiiisz
2014. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem is inkább a Facebook beszélgetés tűnik kézenfekvőbbnek. :)
2014. aug. 25. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!