Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Találhatok olyan fiút, akivel...

Találhatok olyan fiút, akivel napi szinten lehet beszélni, és nem unjuk meg egymást? Ha igen, hol?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és szükségem lenne egy olyan beszélgető partnerre, akivel a stílusunk megegyezik. Főleg zeneire gondolok, de a filmek terén is jó lenne beszélgetni. A baj csak az, hogy nem tudom hol találhatok egy olyan fiút, aki A7X, SUM 41, Blink-182, Asking Alexandria, Breaking Benhjamin, BMTH, Slipknot, Hollywood Undead, Nirvana, etc.zenéket szeret hallgatni. Olyan hangulat ingadozós lány vagyok, blálbálbá.. ami nem jó, tudom. Szóval van ötletetek, hol találhatok akár punk beszélgető partnert? Akivel megoszthatok történeteket és nem a szex jár az eszében első sorban?

2014. aug. 24. 12:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
végre valaki figyel:D
2014. aug. 24. 13:08
 12/17 anonim ***** válasza:
Barátság extrákkal máris jobban hangzik mint a lelki társ xd
2014. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
egyébként szándékosan nem egybe írtam, az túl egyértelmű, de most már... mindegy:D
2014. aug. 24. 13:18
 14/17 anonim ***** válasza:
18 vagyok (nem rokker :D) irj nyugottan
2014. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Nirvanát ismerem :P
2014. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szia! Ismerem ezeket az együtteseket! Rocker vagyok, néha punk néha skin beütéssel :P. Én is szívesen beszélgetnék ilyen dolgokról, de nincs nagyon kivel. Írj privátot! :D 18f
2014. aug. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Punk ratyik sztem nem leteznek
2014. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!