Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Találhatok olyan fiút, akivel...

Találhatok olyan fiút, akivel napi szinten lehet beszélni, és nem unjuk meg egymást? Ha igen, hol?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és szükségem lenne egy olyan beszélgető partnerre, akivel a stílusunk megegyezik. Főleg zeneire gondolok, de a filmek terén is jó lenne beszélgetni. A baj csak az, hogy nem tudom hol találhatok egy olyan fiút, aki A7X, SUM 41, Blink-182, Asking Alexandria, Breaking Benhjamin, BMTH, Slipknot, Hollywood Undead, Nirvana, etc.zenéket szeret hallgatni. Olyan hangulat ingadozós lány vagyok, blálbálbá.. ami nem jó, tudom. Szóval van ötletetek, hol találhatok akár punk beszélgető partnert? Akivel megoszthatok történeteket és nem a szex jár az eszében első sorban?

2014. aug. 24. 12:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
A zenéket szeretem, főleg a HUD-et. Sose a szex járt a fejemben, sokat tudok kommunikálni, bár nem vagyok hangulatingadozós. Nem vagyok punk és van barátnőm. :)
2014. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
meleg punk srácot keress
2014. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
14%

#2 :DDD mondasz valamit


amúgy kérdezo, en is hangulat ingadozos fiu vagyok, viszont a zenei izlesunk nagyon nagyon elter...:D

nekem inkabb trance, minimal, techno :D

2014. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
17 vagyok,fiú,és szeretem is ezeknek a zenekaroknak a nagy részét. Punk viszont egyáltalán nem vagyok,még csak rocker sem,pedig a rock zenét kedvelem. Gondoltam megosztom veled ezt,mert találhatsz ilyen fiút,de az nem én leszek.
2014. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nekem is csak a zenei ízlésem hajt a rocker/punk/grunge stílus felé, mert ha valaki rám néz, szerintem nem nagyon jönne rá ezekre az együttesekre(: olyan rejtőzködős típus vagyok.. egyébként nem kell hogy punk legyen az illető, csak gondoltam megjegyzem, kedvelem a rocker/emo/punk tagokat(:
2014. aug. 24. 12:54
 6/17 anonim ***** válasza:
én szeretem az ilyen zenéket de 15 éves vagyok
2014. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
a kor nem számít, többnyire ez is igaz(: na, jó, a 21 felettiektől kicsit tartok
2014. aug. 24. 12:57
 8/17 anonim ***** válasza:

ne aggódj én is rejtőzködő vagyok....Rejtő Jenő :D


amúgy tényleg van aki azt se tudja hogy anyámnak van egy fia :D sokszor láthatatlan vagyok az utcán...ami végülis nem baj, mert így bármit megtehetek :D

2014. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát én csak kétszer gondoltam a szexre miközben olvastam. Ha gondolod, írj.
2014. aug. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt az extra szócskát nem értem a kulcsszavaknál? Főleg,hogy a barátság után van. :D
2014. aug. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!