Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Összeakarok jönni az egyik...

Összeakarok jönni az egyik volt tanárommal, mekkora erre az esély, és hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
most végeztem a középiskolával, és volt egy tanárom, aki még most is eléggé felnyomja a harci kedvem ha meglátom.. a lényeg, hogy a nő kb 35 év körül lehet, eléggé szexi, meg hozzá kell tenni, hogy nem él párkapcsolatban, és ha lehet hinni a párbeszédekben, nem is nagyon akar párkapcsolatot.. na most én hogyan kezdjek el vele ismerkedni, mert hát ez olyan furcsa, hogy 1-2 éve még tanított, most meg én tanítom őt.. ??

#ismerkedés #iskola #extanárnő
2014. aug. 23. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
kérdezd meg bevághatod e a karót neki ahogy ő is tette neked
2014. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Mondd neki, hogy szeretnéd, ha tovább korrepetálna mert főleg abban szeretnél továbbtanulni.
2014. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
aza helyzet, hogy a nőnek van egy fajta "domina" modora, vagyis ha beszélgetsz vele, érzed, hogy ő akar a felsőbb rendű lenni, na nekem ez tetszik benne.. de mittomén ha, rákérdezek, hogy picit többet is csinálhatnánk, akkor félek attól, hogy úgy kioktat, hogy a szemébe se merek nézni később..
2014. aug. 23. 22:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ez a helyzet akkor viszont nyert ügyed van.
2014. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előttem lévők jól mondják! Próbálkozz, végülis kijártad a sulit. Ha nem jön össze, akkor nem látod többet. :))
2014. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az én volt sulimban az igazgatónak egy volt tanítványa a felesége. Ha ez bátorít... :)
2014. aug. 24. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!