Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdemes ennél a lánynál...

Érdemes ennél a lánynál próbálkoznom?

Figyelt kérdés

év elején elkezdtünk beszélgetni fb.-n(ne gyertek azzal kérlek, hogy ez gáz..semmi sem gáz ha bevállalod) na szóval eleinte minden jól ment, túl estünk a sablon szövegeken és voltak jó beszélgetéseink, eléggé meglepődtem mikor ilyeneket mondott,hogy eljönne velem fagyizni ha jó idő lesz meg ilyesmi, tehát végülis ő kezdeményezett a talit illetően, aztán mikor eljött a jó idő elhivtam sétálni és azt mondta, hogy sajnálja de túl gyors volt, és nem tudja mit akar... itt levágtam hogy semmi esélyem nincs, ezután még próbáltam beszélni vele de nem igazán ment szóval március óta nem beszéltünk,

szerintetek érdemes lenne ráirnom? nyilván nem azzal kezdeném hogy próbájuk meg vagy ilyesmi, csak megkérdezném mi van vele...

lényeg: lehet bármennyi esélyem? én 17 ő 16, vagy nemsoká 16


2014. aug. 23. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdemes, csak bátran :]
2014. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

azért jöhetnek tanácsok/vélemények is:)

nem csak egy szimpla "érdemes" de köszi a kérdést ,remélem az...csak még nem döntöttem el, hogy irjak-e neki

2014. aug. 23. 20:34
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a kérdést... xdd

választ*

2014. aug. 23. 20:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Én annyit tudok mondani, hogy amikor nekem volt ilyenem (először barátságnál nem lett több, pár hónap kihagyás, majd újra felvettem vele a kapcsolatot), akkor eleinte úgy tűnt, hogy össze fog jönni a dolog, aztán szinte egyik napról a másikra megváltozott minden, nem tudom, mit rontottam el (azóta se lett pasija). Így utólag azt mondom, hogy nem volt érdemes.

De lehet, hogy te ügyesebb leszel. :)

2014. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha más nem lesztek barátok:)
2014. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
március óta nem beszéltél és most jut eszedbe augusztus végén :/ nem rossz
2014. aug. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit veszíthetsz? Kb csak azokat a gondolataidat, hogy ' mi lenne ha ráírnék' Írj rá azt majd kiderül, csak bátran :P
2014. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#6 igen mert akkor úgymond "elváltak útjaink" de nekem mindig nagyon szimpatikus volt és különlegesnek tartottam(még mindig) úgy hogy gondoltam mégegyszer megpróbálom
2014. aug. 30. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!