Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszólítás helyett névjegykárt...

Leszólítás helyett névjegykártyád adni (erre a célra gyártottat)? Pasik, ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Ha nem merek valakit megszólítani pl metrón (amivel nem vagyok egyedül azt hiszem :) ) akkor, ha leszállás előtt a kezébe nyomok egy névjegykártyát rajta a nevemmel, telefonszámommal, fb-címmel esetleg meg egy kis magyarázó szöveggel (pl "Nem mertelek leszólítani de szimpatikusnak tűnsz") az úgy elfogadható? Vagy hülyeségnek tartjátok?


Főképp pasik véleményére lennék kíváncsi, de lányok is hozzászólhatnak :)

Azt ne írjátok hogy akkor is szólítsam le, mert nem megy (bár tudom hogy a pasik nem fognak helyben kettéharapni, de akkor is) :)

Kort is írjatok, köszi :) 18L



2014. aug. 22. 21:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

hát...ki lehet próbálni

de a szöveg az túlzás. szerintem inkább ne legyen ennyire egyértelmű hogy ezért gyártottad őket.

22/l

2014. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Mivel lány vagy, nyilván nem dobnám ki a kártyát, inkább megnéznélek Facén és felvennélek, ha szimpi vagy. Viszont egy lány nem hiszem hogy ezt értékelné egy fiútól (tudom, nem ez volt a kérdés, csak na)...
2014. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:

Hát ha valami jó szöveg lenne rajta nekem nagyon bejönne :D


Végre nem egy átlagos lány esetleg tudja mit akar :)

2014. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

A maradi srácnak: Én is az vagyok, alapból várok/várnék, hogy a srác jöjjön oda de itt mindenki azt hangoztatja, hogy a csaj is léphet. Ez meg amolyan felemás megoldás, hiszen utána mégiscsak a srác keres fel, ha vevő a dologra.


Az előre gyártott aztán lehet, hogy kézzel írott lenne, ami meg nem annyira a nagy iparra utal... Talán :)

2014. aug. 22. 21:43
 15/23 anonim ***** válasza:
Akkor már osztogasd végig a metrón :D
2014. aug. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én imádnám, ötletes. :)


Na igen, ha kézzel írod őket, akkor talán még jobb, de legyártva is tetszene.

Most még1x végiggondolva a szitut, már magát az ötletességet is "beírnám" pozitívumnak, és mivel mást nem tudok rólad, így már mielőtt megismernélek egy pozitív képem lenne rólad, ami azért nem rossz.


Tipp 1: A készítés problémáját megoldhatnád azzal, hogy 1 oldalasra gyártatod, rá mondjuk neved, facebookod, talán egy kis kép, a másik oldalára pedig kézzel írsz valami olyasmit mint amit mondtál. Ezzel úgy tűnik mintha tényleg személyesen nekem írtad volna az egészet, viszont mégiscsak kevesebb a munkád, és jobban olvashatók az adataid.


Tipp 2: Telefonszámot ne. Fog kártya földre kerülni, ismeretlenekhez, rossz emberekhez. Semmiképp nem optimális, de ha csak egy név + facebook + üzenet van rajta akkor mégsem lehet vele annyira visszaélni.


17F

2014. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
65%
hát én mondjuk inkább telefonszámra reagálnék, mert nem használok facebookot :) és jobban szeretem hallani a másik hangját mint csak írni neki :)
2014. aug. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Őőő, hát köpni-nyelni nem tudnék, de ha szipmpi a hölgy, akkor felvenném a kontaktot (már ha épp azesetben egyedülálló lennék, de úgyse leszek :D).
2014. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon világi! Mr. Goodlife is így nyomja :D mondjuk azon besz*arnék ha pont egy csaj adna ilyen kártyát, mert ez kicsit férfias húzás, de ki mondta, hogy csajos kártyát nem tervezhetsz valami frappáns szöveggel. az biztos, hogy egyedi, egy próbát megér.

27

2014. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"de itt mindenki azt hangoztatja, hogy a csaj is léphet."

Elmondanám neked hogy az itteniek 90%-a lúzer szűz nyomorék és másra sem várnak mint egy ilyen lányra, akit kihasználhatnának.

Persze most itt teszi mindenki a szépet, ha meg ezt meglépnéd, a nagy többség lehordana.. Mert ugye a lúzer válogatós. És nem mindenki tetszik mindenkinek.

De te tudod, ha ribinek akarsz tűnni, hát rajta!

2014. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!