Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyedülálló csajok! Ti összejö...

Egyedülálló csajok! Ti összejönnétek egy biszex, kövér, perverz, kisebb intim méretű sráccal (13-14cm és csak 3,5cm az átmérője)?

Figyelt kérdés

Perverzióknál, nem láb, cipő és ruhafétisre kell gondolni. Hanem sok minden másra.

Ugyanakkor kedves, aranyos, jófej, ragaszkodó, értelmes srác.



2014. aug. 21. 09:18
1 2
 11/14 Nagi88 ***** válasza:
Katona József színház - segítségként.
2014. aug. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Nagi88 ***** válasza:
2014. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Most elmondtad a rossz tulajdonságaidat. Erre milyen választ vársz? Inkább a hobbid (szereted a festészetet, van egy kutyád mit tudom én...) azt kellett volna kiemelned. De a leírtakból arra gondolok csak szexre hajtasz.

(egyébként szerintem egy csomó ilyen srác van még).

2014. okt. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Nagi88 ***** válasza:

kb. minden harmadik pasi ;)


Egy kapcsolatban a nő meg ami neki nem bántó, sok mindet elfogad. ;) - nekem csak nagy szerelmeim voltak és csak kapcsolataim, de tudod azért még megbeszélünk mindet.


Amit leírtál az alapján rosszabba szerelem is volt, csak mint az előző leírta, ő a pozitív oldalát emelte ki, és volt önbizalma.


Rengeteg lány biszex, a biszex pasi fele sokkal rosszabb az ágyban, a másik fel sokkal jobb. ;)


Párom top/biszex, mit párom már a férjem kissé mackós, ... neki mondjuk meg túl nagy van. És? Mindent meg lehet oldani.

Póz és egyéni szex kulturáltság része. Félhomályban ha megtanulod jól használni átlagnál csak jobb lehetsz.


28/Nő

2014. okt. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!