Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy harmincas kollégám szinte...

Egy harmincas kollégám szinte minden képemet lájkolja, kommenteli, a bejegyzéseimet pedig szintén. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Én kevés dolgot osztok meg (inkább becsekkolgatok és fotókat teszek fel, ha jó helyeken járok). Ezért nem tudom, mi az oka a lájkolgatásnak.


Az illető férfi, én lány vagyok, 8 évvel idősebb (ő 34 éves), munkahelyen viszont sose hív el ebédelni, sose flörtöl, csak néha bejön, ha van valami beszélgetni valónk a közös projekten.


Szerintetek tetszhetek neki, vagy csak ott éli az életét? (nem tudom megítélni, nem látom sose, hogy lájkolna mást is)


26L


2014. aug. 20. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, és perverz
2014. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szimplán csak Facebook függő és lájkrohamot kap!
2014. aug. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy függő, ennyitől. Nyilván tetszel neki. Egyik haverom sem nagy faces, de ha tetszik neki egy lány, több képét, beírását is likeolgatja.


Miért nem írod ki egy hétvégén, hogy na ki tud valami jó helyet ma bulizni? Tuti reagálna a pasi, akkor meg már feldobta a labdát, h ráírhatsz elhívni. És akkor ott kiderül, mi a pálya :)

2014. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tetszel neki
2014. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Haha, elég durva tipp ez a bulis kiírás:D Legalább nem lenne többé tekintélyem senki előtt, és nem kellene aggódnom, hogy bárki is lájkolja a bejegyzéseimet:D
2014. aug. 20. 20:36
 6/8 anonim ***** válasza:

"Egyik haverom sem nagy faces, de ha tetszik neki egy lány, több képét, beírását is likeolgatja"


Nekem ha tetszik egy lány inkább leszólítom mint hogy sem lájkolgassam! :D

Nem virtuális kapcsolatot szeretnék!

2014. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tiszta víz: Kedvel téged - te is őt (azért sírdogálsz itt, avégett hogy vajon miért nem tűzött még a kolbászkáka hegyére) Valószínűleg begyűjtött már annyi elutasítást mint én és egyszerűen képtelen kezdeményezni. Légy erős Amazon, menj oda hozzá vagy ha ehhez túl remegősek térdecskéid írj rá, hogy szívesen meginnál vele egy kávét, hogy jobban megismerhessétek egymást.
2014. aug. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én abszolút merek kezdeményezni, nem remeg a térdem, csak gondoltam, mivel idősebb, lehetne ő a kezdeményező. És volt már felesége, szóval nem egy 34 éves szűz, aki rengeteg elutasítást kapott az életben:)
2014. aug. 20. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!