Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tanyasi, önellátó életmód...

Bódis Józsi kérdése:

Tanyasi, önellátó életmód kialakításához keresek női partnert?

Figyelt kérdés
25 éves, egyedülálló falusi férfi vagyok. Társat keresek tanyasi önellátó életmód kialakításához. Bugyi külterületén van tanyánk, szívesen megismerkednék olyan nővel aki szereti a földet megművelni, természethez közel lenni, gazdálkodni és aki újra szeretni visszatérni az ősi gyökerekhez. Nem baj, ha teljesen nem értesz a mezőgazdasághoz, vagy ha nincs mezőgazdasági végzettséged. Manapság nehéz elvégezni ilyen szakmákat, anyagiak miatt. Szívesen megtanítalak a mag elvetésétől a kész termék szüreteléséig mindenre. A tartósítást, termény feldolgozást, vermelést nekem is meg kell tanulnom. :) Család centrikus, megértő, hűséges, türelmes férfinak vallom magamat, aki hasonló értékrendű nőt keres. Várom jelentkezésedet. Hiszem, hogy létezik egy ilyen nő, akinek lét eleme a föld és érdekli a valódi, értékteremtő ÉLET!

2014. aug. 17. 19:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Sok sikert komám :)
2014. aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Itt kétlem, hogy bárkit is találnál, mindenesetre nagyon helyeslem az élethez való hozzáállásod, remélem hamar sikerült olyan nőt találnod, aki szintúgy ilyen életet szeretne.:)

(én férfi vagyok, sajnos nincs személy, akin keresztül kötődjek a termeléshez, de egyik felem oda húz)

2014. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
nem, de most is dolgozom és utána wifi, így képzelném a tanyán is:) wifi nélkül...áh, laptop nélkül nem tudnám végezni a munkámat.
2014. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Olyat nem fogsz találni, mert a nők felszinesek, itt meg pláne nem.
2014. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
2014. aug. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A szövegéből: "hidd el babám, legjobb a tanya, nincs ott flanc és úri nyavalya"
2014. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Facebookon van egy csomó csoport ahol ahol találsz ilyen kaliberű csajszit..menj fel a tanyabörze önellátóknak vagy tanyavilág csoportba de ott van a vidéken újrakezdők is és az út az önellátás felé is !! sok sikert,vannak még dolgozni akaró csajok is ne féljél,de velünk is normálisan kell bánni :) Üdv: Anna
2014. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Era8989 válasza:
SZIA.NEM TUDOM HOGY AZÓTA SIKERÜLT E PÁRT TALÁLNOD A TANYASI ÉLETHEZ,DE NEKEM VAN EGY ISMERŐSÖM AKI TANYÁN SZERETNE ÉLNI,DE SZINTÉN NEM TALÁL HOZZÁ PARTNERT.
2016. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!