Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más is szokott ilyeneken...

Más is szokott ilyeneken kattogni, vagy csak én vagyok enyhén paranoiás?

Figyelt kérdés
Alapjáraton nagy önbizalmam van, elégedett vagyok a külsőmmel és a belsőmmel is, könnyen ismerkedek, szeretek emberek között lenni, beszélgetni velük(feltéve, hogy szimpatikus emberekről van szó), fiúkkal-lányokkal egyaránt. És úgy is gondolom, hogy általában kedvelnek engem az emberek. Viszont onnantól, hogy egy fiú elhív randizni, beindul a para-üzemmód. Amíg nem jön el a randi napja, addig arra gondolok, hogy tuti lemondja. Mikor elindulok a találkozó helyszínére, végig azt gondolom, hogy el sem jön. Miután találkoztunk, pedig jön a "biztos csak meg akar dugni" szindróma. Egyszerűen nagyon bizalmatlan vagyok párkapcsolat szempontjából az emberekkel szemben, és nem tudom miért, mert amúgy egyáltalán nem jellemző rám ez a borúlátás. Más is van, aki ennyire ráparázik ezekre?

2014. aug. 17. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

biztos sokan vannak ezzel még így, de attól még egy kicsit paranoiás vagy :D

vagy volt már olyan, hogy beigazolódott és tényleg nem ment el a fiú?

2014. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt még ilyen. Ezek közül eddig egyedül az igazolódott be egy párnál, hogy csak szexre kellettem volna nekik.
2014. aug. 17. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Rám nem jellemző, inkább amiatt aggódom hogy mégse tetszem neki.

Valamiért nem tudod olyan lazán kezelni a randipartnereidet, mint a barátokat, vagy más embereket a hétköznapokban. Pedig semmi okod nincs rá, ők is ugyanolyan emberek, csak velük kicsit előrébbléptél és megbeszéltetek egy találkozót, ahol kicsit megmutatjátok egymásnak hogy milyenek vagytok és magadra vagy utalva úgymond. Nincs ott másik 3 ember akik között nincs min aggódni.


Hm, amúgy olyan volt már velem, hogy azon aggódtam, hogy megyek vissza szakkörre, és mi van ha elmarad csak én nem tudok róla, vagy kicsit késve megyek órára, és ha véletlenül teremcsere van akkor honnan fogom tudni hogy hol vannak.

2014. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!