Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért olyan nehéz csajozni,...

Miért olyan nehéz csajozni, ha a fiú nem egy tipikus kigyúrt, magas szép fiú?

Figyelt kérdés
Úgy értem nagy ritkán összejött pár smároáls, de folytatás szinte ssoem volt, vagy max egy kis petting, néha szex, de még a rendes kapcsolatom is csak ilyen puszból, csókból állt, szexelni nem akartam, mert ők még 14-16 évesen nem akarják, meg mindig volt valami kifogásuk. Nem értem miér tmindig ilyen prűd csajokat fogok ki és miért nem tetszem sok lánynak, meg miért csak a menő páwák meg akigyúrt magas kölyköknek jut cuki tini csaj manapság. Nekem csak nagy ritkán jut egy cuki lány. MÁs meg minden héten mást i s megkaphat akár.
2014. aug. 17. 16:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bunkó vagy... ennyi, ezt nem kell ragozni
2014. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha felszínes hülye p|cs@nak gondolsz minden nőt, akkor minek akarsz egy ilyen felszínes hülye p|cs@val összejönni? Mi az okod erre? És mi miért jöjjünk össze valakivel, aki szerint felszínes hülye p|cs@k vagyunk? Erre adj értelmes választ!
2014. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azért mert felszínes világban élünk. a legtöbb ember azt hiszi, hogy birtoklástól boldog lesz... aztán ha birtokol vmit, akkor egy idő után rájön, hogy mégse boldog.
2014. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azzal smárolással többet értél el mint amit itt sokunk valaha el fog érni...
2014. aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14-es: Ha arra akarsz kilyukadni, hogy erről is a nők tehetnek, akkor:

1. Nem vagy tisztában azzal, hogy senkinek nem JÁR felebaráti szeretetből a nuni.

2. Azzal sem vagy tisztában, hogy nem fogsz tudni összejönni egy olyan egyénnel, akit folyamatosan fikázol a saját szerencsétlenségedért.

2014. aug. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
2014. aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ugyanazert amiert fiut is nehez talalni a donnatonna asszonysagoknak.
2017. máj. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!