Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért olyan nehéz csajozni,...

Miért olyan nehéz csajozni, ha a fiú nem egy tipikus kigyúrt, magas szép fiú?

Figyelt kérdés
Úgy értem nagy ritkán összejött pár smároáls, de folytatás szinte ssoem volt, vagy max egy kis petting, néha szex, de még a rendes kapcsolatom is csak ilyen puszból, csókból állt, szexelni nem akartam, mert ők még 14-16 évesen nem akarják, meg mindig volt valami kifogásuk. Nem értem miér tmindig ilyen prűd csajokat fogok ki és miért nem tetszem sok lánynak, meg miért csak a menő páwák meg akigyúrt magas kölyköknek jut cuki tini csaj manapság. Nekem csak nagy ritkán jut egy cuki lány. MÁs meg minden héten mást i s megkaphat akár.
2014. aug. 17. 16:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ti hol éltek, de amerre én lakok, jó nőket mindenféle pasival látok, csak kigyúrttal nem.
2014. aug. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Te egy kétségbeesett tini vagy. Ezért.
2014. aug. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Olyan felháborító, hogy legutóbb is tök jól eldumáltam egy csajjal, kedvelt meg minden, erre küldtem képet és rögtön letiltott. -.- Most az ilyen mégis mit képzel magáról, és még csak nem is volt egy álomcsaj, tök kövér volt.
2014. aug. 17. 16:31
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem hogy örülnél hogy egyáltalán volt valakit hacsak kis időre is... sok embernek soha nem volt még senkije...
2014. aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem az élet az ilyen, állandóan egy ronda senkinek kell éreznem magam, nem tapadnak ráma lányok, egy csókért is meg kell szenvednek, míg a tipikus töketlen, de szép kislány fejű szuper pasiknál meg még a lányok kezdeményezik a csókot is manapság! -.- Ja és többnyire olyan lányokkal jött össze valami, akiket igazán nem is kívántam, csak elfogadtak, csúnya srácként.
2014. aug. 17. 16:41
 6/17 anonim ***** válasza:

elegem van már abból hogy ennyi fiu p*csog itt az oldalon -.-

tenni kéne azért hogy ez a helyzet megváltozzon !

Én sem voltam mindig ekkora "király" , de egy éve barátnőm van és bomlanak utánam a csajok

2014. aug. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

# 6/6


Mit tettél fizettél nekik?:D

2014. aug. 17. 17:14
 8/17 anonim ***** válasza:
Kérdező: Inkább a zanyádnak, tudod? Szerinted másoknak nem lehetnek értékes tulajdonságaik? Vagy tuskók a nők egytől egyig, hogy ezt nem ismerik fel?
2014. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

nem , nem fizettem nekik semmit ! :)

5 éve elkezdtem sportolni és az megette a hatását

2014. aug. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Akkor csak az izmaid miatt szeretnek téged, látod csak a külső számít a lányoknak!
2014. aug. 17. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!