Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha 22 éves vagyok, és még nem...

Ha 22 éves vagyok, és még nem volt kapcsolatom, akkor milyen lányokkal ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Mondjuk egyelőre semmilyennel, mert nem merek xd

de mondjuk nekem nagyon rosszul esne, ha a lány már nagyon tapasztalt lenne. Szóval akkor jóval fiatalabbakkal?

Mert ilyen nyomival, mint én, sem szeretnék ismerkedni. utálom, hogy ilyen vagyok, el akarom felejteni...


2014. aug. 17. 00:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi a bajod saját magaddal?
2014. aug. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
örömlánnyal gyakorolj heti szinten és 4-5 hónap alatt megismered annyira a női testet és önmagad,hogy nem fogsz parázni a tapasztaltabb nőktől sem.
2014. aug. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

magammal semmi :D csak a szociális fóbiámat utálom


amúgy nem megy.. egy üveg bor kevés volt, akkor mennyit kellene innom, hogy legyen bátorságom? :S


buta válaszok nem érdekelnek. nem a szexre gondoltam, hanem magára a kapcsolatra úgy általában..

2014. aug. 17. 00:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak a csajokkal van ez vagy amúgy se nagyon megy a beszèlgetés?
2014. aug. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem megy, élőben nem. társas helyzetekben szorongok. wikis cikket olvasd el, ha érdekel...
2014. aug. 17. 01:06
 6/11 anonim ***** válasza:

de amíg félsz a pi-nától,addig nem is lesz kapcsolatod.

az ismerkedés az vonzalomkeltés ami szexuális vágykeltés elsősorban,nem lelki problémák ecsetelése meg nyavajgás.

a félelmedet úgy lehetne orvosolni,ha szembenézel vele,megismered,elsajátítod,ezáltal megszüntetve a frusztrációt.

ezért menj el örömlányhoz.

2014. aug. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
aludj! -.-
2014. aug. 17. 01:13
 8/11 anonim válasza:

Innye, én nekem 13 éves korom óta ez a bajom, nem gyógyulsz meg, sírjunk együtt xd

28/F

2014. aug. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát ez szomorú, de sírhatsz velem.. én holnap berúgok, az jót tesz :)
2014. aug. 17. 02:54
 10/11 A kérdező kommentje:

*ma


:DDDD

2014. aug. 17. 02:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!