Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk összejönnétek egy ilyen...

Fiúk összejönnétek egy ilyen lánnyal vagy ez már túl sok?

Figyelt kérdés
szokott bulizni inni is rendszeresen és füvezik is mondjuk azt nem olyan gyakran nagyszájú és megmondja ha neki valami nem tetszik

2014. aug. 15. 22:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Senkiházi szerencsétlen egy ilyen csaj, ez a véleményem ;)
2014. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
és miért jönnél össze vele? ha gondolod írj privit :D :$
2014. aug. 15. 23:03
 13/31 anonim ***** válasza:

Te vagy az Deszu?

Hozzad a tartozásod, te kis rlbl!

2014. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

#11


Mert nem egy elkeseredett szar, mint itt sokan? :D Tud élni!

2014. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

A fű poén vagy otthoni/sulis gondok miatt tolod? Azzal, hogy jól érzi magát valaki, semmi probléma, de a fű az fű. Azt nem veszi magához az ember csak úgy, többször... folyamatosan.

A GyK-tól te ne remélj semmit. A döntő többség megkeseredett, életunt nőgyűlölő, akik egy sötét szobában bambulják a monitort és verik a brét.

2014. aug. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:

A hideg is kiraz az ilyen lanyoktol...

Undorito ha egy csaj iszik+drogozik.

2014. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
14, és kérdező, attól, h vki tud élni, még nem kell közönségesnek lenni!
2014. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Elég nagy probléma, hogy manapság ezt nevezik életnek. Ha valaki rendszeresen iszik és füvezik, annak a hátterében lelki problémák állnak, amivel nem képes az illető szembenézni. Ráadásul ahogy olvasom, nem is igazán akar változtatni, szóval nem hiszem hogy akarnék bármit is egy ilyen lánytól.


Homlokegyenest más az értékrendünk és nem a nagyszájúsággal van gond... Kérdeztél, én válaszoltam.

2014. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

te most azt mondtad hogy én közönséges vagyojk? hát akkor b+ mert k**vára nem ismersz tudod?? és én nem vagyok közönslges.. ennyit erről


aki azt mondta hogy igen annak köszönöm szépen és köszi hogy kiálltatok mellettem a fű meg nem drog..

ja és aki úgy gondolja írhat privit főleg hajdusági pasik :* de pesten is sokat vagyok a ;)

2014. aug. 15. 23:10
 20/31 anonim ***** válasza:
Ha én lennék az egyik szülő, adnék neki olyan atyai áldást, hogy a szája kicsit összébb menne. Unalmukba nem tudják már mit kezdjenek magukkal. Az ilyen legalja éretlen kis senki ne mondjon már meg semmit se mikor az életről fogalma se lehet. Szülei vagy kitudja ki pénzén élősködik.
2014. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!