Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondolnak az idosebb fiuk...

Mit gondolnak az idosebb fiuk (17-20) egy 15eves lanyrol? Az jut eszukbe eloszor hogy tul fiatal vagy megprobljak befüzni?

Figyelt kérdés
Mert volt egy buli ahol erosen celozgatott az egyik 19 eves srac, hogy le akar velem fekudni. Vagy valamit felre ertelmeztem szerintetek? 15L

2014. aug. 15. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy túl fiatal
2014. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem túl fiatal, de én komoly kapcsolatot akarok nem csak szex kapcsolatot...gondolom ő meg is akarta veled tenni...bulikban szokás ilyet, egészségetekre...


21F

2014. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy félreértelmezted. Csak esélyes, hogy többre nem is tart téged.
2014. aug. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen a személye, nem lehet ezt csak simán korra korlátozni.

Nekem pl túl fiatal lenne, hogy bármit is kezdjek vele, de van olyan is, akit nem érdekel, és csak élvezetekre pályázik.

2014. aug. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ez volt mar a harmadik buli ahol szemezett velem. Azota is irogat hogy talalkozzunk. Meg barmit mondott elutasitottam. Azt hittem ezek utan nem is fog irni vagy beszelni velem, de tevedtem.
2014. aug. 15. 14:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha akarsz attól a sráctól valamit akkor hajrá. Egyébként több mint valószínű csak szexet akar.
2014. aug. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

meg akar dugni tettszel neki

ha kell neked hajts rá hagyd magad

ha nem kell küld el

2014. aug. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én simán megdugnék egy 15 éves csajt, ha külsőre érettebbnek és a viselkedése sem gyerekes.
2014. aug. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nálam a 15 éves, ha olyan, akkor simán, bármikor, nem gond a kor. bár én is inkább gyerek vagyok még.. xdd


22f

2014. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!