Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen fiúk jönnek be a 14...

Milyen fiúk jönnek be a 14 éves lányoknak?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni hogy milyen tullajdonságú fiúk jönnek be a 14 éves lányokank! 14F

Lehetőleg lányok válaszát várom! :D


2014. aug. 14. 21:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szőke~Kék szemű [link] ő *-* (ha kék szeme lenne, számomra tökéletes lenne :) ) Utálom a páwákat!
2014. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Szőke~Kék szemű [link] ő *-* (ha kék szeme lenne, számomra tökéletes lenne :) ) Utálom a páwákat!"

Ő barna szemű és tipikus páVa. ;)

2014. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Chuck Bass ♥ Szerintem ő minden lánynak bejön :))
2014. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Utolsó: Hát nekem nem jön be :D


Egyébként a cicababák szeretik a páwás fiúkat szóval...De egyébként a 14 éves lányok(köztük én is) szeretem a Onde Direction-t,Bytheway-t,The Vamps és a hozzájuk hasonló bandákat szóval :) de vannak normális lányok akiknek megfelel a normális srác, bár abból kevés van :/

2014. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Szőke legyen és kék szeme *-* én is mint a többiek alátámasztom azt hogy a korombeli lányok mind az idősebb pasikra buknak és tényleg nagyon kevés van aki az átlagos pasikra bukik :) 14/L
2014. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Nekem az emo fiúk tetszenek.:3

15/L

2014. aug. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Nem tom, hogy elfogod-e még ezt a választ olvasni, de azért leírom... Nekem eléggé fura az ízlésem... Vannak olyan fiúk, akik kicsit sem jönnek be, pedig szinte mindenki helyesnek tartja őket, és csomószor előfordul az ellentettje is... A szép szem és az elkápráztató mosoly általában mindent visz :). Az öltözködés elég fontos (én pl. szeretem elcsórni bizonyos fiúk pulcsiját :D) és az is, hogy ápolt legyen (máramennyire ez fiúnál szóba jöhet XD) és jó illata legyen (nagyon-nagyon-nagyon fontos!).

Belső tulajdonságok alapján pedig szeretem, ha egy fiúnak jó humora van, de elsősorban kedves legyen. Bírom, ha egy fiú bátor, de nem szemtelen vagy bunkó. Fontos az is, hogy okos legyen, és mondjuk hasonlítson az ízlésünk vagy a tulajdonságaink. De a legfontosabb, hogy beszélgessen velem, lehetőleg sokat és nyugodtan tekinthet barátnak vagy mintha fiú lennék és bízzon meg bennem 110%-osan!

2014. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!