Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Kiket lehetne itt bejelölni, akikkel hasonló az ízlése az embernek? Ha már hasonló a téma, csak felszabadultabb a környezet is. Mindenféle embereket bejelölni, éjjel-nappal Budapest kinézetűeket, New York stílusú és öltözködésű embereket, (nem kell megsértődni). Linkeli be ott a márkás cipőket, a márkás táskákat, egyre menőbb okostelefonokat, épp eleget látom ezeket reklámokba, tele vagyok vele. Kit érdekel engem, a tv-ben sem szeretem ezeket látni, sem ezt a stílust.


Akik hasonló ízléssel rendelkeznek. Azok meg mind ismeretlenek. Olyan humorosak, hogy letitsák a másikat. Meg aki elfogadja a másikat és ha belinkel valamit az ember, azt lájkolja is, netán ír megjegyzést, mert az neki is tetszik. Nem, hogy bejelöli a másikat, és sz*rik rá, mert rá sem néz.



2014. aug. 14. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Elgurult a gyógyszered?
2014. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Facebook-on nem szokás idegeneket jelölgetni, szokj át Twitterre, ott szokás azokat követni akik érdekelnek is és viszont.
2014. aug. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Twitter? Egyszer oda néztem. Ott még éppen annyi sincs, mint a facebook-on. Üres volt az egész. Az emberek nem kedveltek semmit, semmilyen sztárt, semmilyen akármit.
2014. aug. 14. 17:02
 4/5 A kérdező kommentje:

Hogy mondta Pepe a Jancsó Miklós filmben? Vagy én vagyok hülye, vagy a világ hülye?


De ahogy elnézem, ez a világ sem normális már.

2014. aug. 14. 17:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor Tumblr. Mit tudom én. Akármi jobb, mint a Facebook.
2014. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!