Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van-e olyan hódmezővásárhelyi...

Van-e olyan hódmezővásárhelyi lány aki szívesen ismerkedne egy hagyományőrző fiúval?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok és lehetőleg olyannal ismerkednék aki szintén fogékony a hagyományőrzésre.

2014. aug. 13. 22:44
 1/4 Rékcsi ***** válasza:

Lányok szerintem ezt ne hagyjátok ki, a hagymazörgetők (nem sértésnek szánom, szokták így mondani pl a gyulai srácok) általában nagyon jó fejek, sokat ismerek, az egyik a barátom :)

Milyen hagyományőrző vagy, melyik kor? :)

17/L

2014. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :D

Leginkább a 19. századi betyárság, parasztság és a pásztorok foglalkoztatnak de a csapatunk foglalkozik még 11. századi magyarsággal és kicsit a Leventékkel is. :)

2014. aug. 13. 22:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hülyevagyok.. De ha hagyományörző vagy.. Miért .eten ismerkedsz? :o
2014. aug. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy kapcsolódik a kettő egymáshoz :)

Mivel hagyományőrző vagyok így valószínűleg nem egy "mai korból származó" viszonylag magas technikai és informatikai tudással rendelkező lányt keresek :) És ezt igen nehéz kiszűrni az utcán. A legkönnyebb dolgom egy hagyományőrző rendezvényen volna, de oda sajnos nem sűrűn jutok el, továbbá oda általában az ország minden tájáról érkeznek így az nekem megint nem jó :)

És úgymond végső elkeseredésemben megpróbáltam ezt a lehetőséget :)

2014. aug. 13. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!