Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért utálja ma már minden nő...

Miért utálja ma már minden nő a kedves, okos, figyelmes és jó humorú pasikat?

Figyelt kérdés

Az összes ilyen pasit jobb esetben levegőnek nézik, rossz esetben megalázzák és gúnyolják.


Csak a kigyúrt erőszakos bunkó pasikra buknak. Saját tapasztalatból jöttem rá erre itt a történetem:


Volt egy csaj akivel jártam szép volt minden hülyített, hogy ő utálja az ilyen csajokat aztán az egyik kigyúrt osztálytársam belengette, hogy tetszik neki, a barátnőm rögtön meg is változott aztán áthívta a csávó magához a csajt és az rögtön le is feküdt vele engem meg dobott telefonban úgy, hogy hallottam a csávót háttérbe ahogy röhög, majd két hétig jártak és dobta is a csávó.


Én pedig most utálok minden nőt hányingerem van tőlük....



2014. aug. 13. 18:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

attól hogy rossz tapasztalatod volt EGY lánnyal, még nem lesz mindenki olyan

tényleg vannak ilyen lányok is, de van sok kivétel is

ahhoz meg csak gratulálni tudok, hogy a saját anyukádról is ilyeneket gondolsz...

2014. aug. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
7%

"tényleg vannak ilyen lányok is, de van sok kivétel is"


IGEN, ennyi te kretén.

Mi szerintünk a többség ilyen.

Anyám nem ilyen, te azt hiszed magadról hogy nem vagy ilyen, király, attól még nekem pl nem egy, hanem leírhatatlanul sok tapasztalatom van ilyen nőkkel, és a többség tényleg ilyen szerintem, ha nem értesz egyet próbálj már meg értelmes érveket felhozni, ahelyett hogy ilyen sablon szarokat ideokádsz, aztán örülsz neki hogy a sok álszent lúzer, meg alja nő fel 100%-oz...


Ne abból vedd már a személyazonosságodat hogy te nő vagy, hanem a nőiességed mellett próbálj meg jó ember lenni, mert jelen pillanatban a milliárdnyi hulladék embert védesz amihez nagyon tudok gratulálni...

2014. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

Te is tipikusan az a fajta ember lehetsz, aki képtelen magába nézni, és a saját sikertelenségét a jó tulajdonságaival próbálja magyarázni. Nem érzed magad nevetségesnek?


Egyszerűen rossz emberismerő vagy, és ráadásul elhamarkodott is, ha egyetlen egy ilyen lány miatt az összes nőről ilyeneket gondolsz.

2014. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Bocs 13-as tudom, hogy talán neked van leginkább igazad, de nekem ő volt az első szerelmem és mikor már azt hiszem, hogy túl vagyok rajta egyszerűen bármikor ha elkezdek beszélni egy lánnyal el önt a rossz érzés, hogy ő is biztos olyan, mint a volt csajom, vagy már beteges, hogy anyámra is gyanakszom. Nem tudom, hogy legyek túl rajta.
2014. aug. 13. 19:20
 15/16 PearlDiver ***** válasza:
100%

#7....

De igen, mondjuk bizony hogy rosszul választottál. Talán nem így van? Jó választás volt? Nem sejtetted, hogy ez a lány nem az életed nagy szerelme? Mert ha ezt hitted, akkor elég naiv lehetsz, és kéne fejlesztened a helyzetfelismerésedet. Ha viszont érezted hogy bizonytalan a dolog, akkor tényleg csak magadnak köszönheted.

Szerintem egyébként nyugodtan utáld a nőket, legalább nem kuncsorog utánuk egy szerencsétlen bőgőmasina.

2014. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne bízz egy csajba sem feltétel nélkül! alapszabály.. emberismeretben edződj.. szerintem sem jó duma, hogy te találtál rossz csajt, részben egyetértek veled, de vannak normális lányok is..
2014. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!