Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hova vigyem a lányt?

Hova vigyem a lányt?

Figyelt kérdés

8 év után újra talizok egy jó csajszival, nagyon jóba vagyunk, minden nap írogatunk egész nap, most tudtam utazni 400km-t hogy eljussak ide, ahol ő is lakik. Nem (csak) miatta, de ha már ittvagyok összefutunk..

Merre kéne elmenni? Szülei szerintem nem engednék, hogy másik városba elvigyem..

Ahol lakik ott pedig nem tudom milyen helyek vannak, rossz ez hogy ő van hazai pályán:)

Pizzázásra gondoltam.. elfogadható? Ő pedig mondta hogy van sok szép szokokut amit megmutat, korbevezet varosba..

Valami egyéb ottlettel meglepnetek?:) mozi kizarva


es valami szal rozsaval mennyek hozza, vagy valami kis meglepi kene:)

egyebkent nem az hogy randizni akarok vele, csak talizni, elleni, elszorakozni vele:)


17/F 16/L



2014. aug. 13. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Valami édességgel meglepheted, a virág túlzás lenne + szegény még nem is tudna mit csinálni vele, még lehet, hogy csak zavarná és hazavinni sem tudná, mert minden bizonnyal nem bírná ki a napot :P

A sétálgatással ellesztek és jó ötlet a pizzázás is.

2014. aug. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk elviheted fagyizni vagy ilyesmi
2014. aug. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is azt mondom hogy vidd el fagyizni, aztan leultok egy szokokuthoz amit o mutatott, szerintem marha hangulatos lenne :))
2014. aug. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!