Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt esetleg már valakinek...

Volt esetleg már valakinek ázsiai (kínai, mongol, koreai, japán, vietnami) barátja?

Figyelt kérdés

Van egy koreai fiú akivel nagyon jóban vagyok és tetszik is,de nem igazán tudom hogyan közöljem vele,hogy tetszik nekem vagy hogy,hogyan közelítsem meg nála a témát.

Főleg lányok válaszát várnám,mivel jómagam is lány vagyok,de a fiúk válaszait is szívesen várom.



2014. aug. 12. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Nagyjából úgy mint bárki mást.

Ugyanolyan emberek mint te, csak vágott a szemük és mondjuk kis akcentussal beszélnek.

2014. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Nekem volt Vietnámi barátnőm... Mondjuk fiatalok voltunk. Ő 16 én 18 akkor. Ugyanúgy éltek mint akárki... Ne gondolj vele hu de sokat....
2014. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
86%

Látom, ez már nem mostani kérdés, de nekem volt már távolkeleti pasim, pontosabban japán. Nagyon szép volt. Csak nagyon fiatalok voltunk. Ő volt az első komoly kapcsolatom, és nagyon messze laktunk egymástól. Nagyon szerelmes voltam. Sajnos nem tudtunk sűrűn találkozni, és az a mondás, hogy jókor kell lenni jó helyen, az teljesen igaz. Mi nem egy olyan életszakaszban találtunk egymásra, amikor el lehetne frankón köteleződni. Függetlenek sem voltunk, mondhatni kiskorúak mindketten. Viszont nagyon szép időszak volt, de ennek már lassan 10 éve, és a mai napig fáj ha rá gondolok.


Nem tudtam magam túltenni rajta teljesen a mai napig sem, pedig már huszonéves vagyok, és azt hiszem soha nem is fogom tudni... Voltak már komoly kapcsolataim őt követően, de nagyon kevés és hosszabb időtartamúak. De eközben is folyton csak rá gondoltam... emlékszem az illatára, a csókjára, a hangjára, a nevetésére... egyszóval mindenre, a közös emlékekre, arra hol lakott pontosan (mai napig odatalálnék kb. vakon is) és túltenni magam rajta sosem fogom teljes egészében, hacsak nem találok egyszer egy olan férfit, aki hasonlóan néz ki, mint ő, aki legalább ugyanannyira elvarázsol, és még a belső tulajdonságai is jobbak az övénél.


Azóta nem beszéltem vele, a kapcsolatot sem próbáltam vele felvenni, hiszen van tartásom, és nem csinálok magamból bohócot. A keletiekről tudni kell, hogy kicsit jégcsapok. Nem feltétlenül adnak annyi szeretetet és törődést, mint amennyit várnál. Sokszor te érzed magad nyomulósnak. Bocsánat, ez nem mindenkire vonatkozik, hiszen minden ember más és más, de csak tapasztaltam, hogy sokat szeret magával és a kis világával foglalkozni, sokszor előnyben részesíti a programjait, mint azt, hogy veled lehessen. Persze szeret meglepni olykor és kedveskedni, de többet vársz és többet akarsz tőle, és jobban akarod szeretni és jobban akarod magad szeretve éreztetni. Remélem nem minden húzott szemű ilyen, sőt ez biztos, de olyan gyönyörűek és elragadóak... hogy minden hibáját feledteti az, ahogyan rád néz gyönyörű szemeivel. A bőrszínük is varázslatos, mintha nem is földi lények lennének, hanem valami más világból érkező, kihidegült tündék.

És sokan mondják azt is, hogy kicsi nekik odalent. Hát én meg azt mondom nektek, hogy nagyon nem minden esetben... :D

2016. nov. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Klau165247 válasza:
Szia erre a kérdésre nem rég találzam rá és remélem válaszolni is fogsz :) kérdéseim:hol ismerkedtél meg vele? Nem tudnál mondani jo japán társkereső oldalt? Tudom hogy nem nagyon ide tartozik :)
2017. dec. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tantant próbáld meg, vagy interpals, de tinderen is előfordulnak
2022. jan. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!